ГоловнаУроки мужностіАбітурієнтуДосягненняПроектиГазетаЩоденник КолективДержзакупівлі

 

Наша адреса: вул. Севастопольська, 17, корп. №4 ДМАм.Дніпропетровськ, Українател.(+380562)46-23-86; e-mail:medl@email.com.ua

Global Education Festival Банер фестивалю GEF-2005

 

Global Education Festival - фестиваль творчих колективів шкіл всієї Європи, який уже 7-ий рік проходить у Сан-Ремо (Італія). У фінальних змаганнях фестивалю жодного разу не було школи з Росії та України. Медичний ліцей запрошено до участі у змаганнях як учасника проекту Асоційованих шкіл ЮНЕСКО. Для участі у фестивалі необхідно було подати підготовлені учнівськими колективами шкіл проекти з 14 конкурсних програм за напрямками: культура та мистецтво, освітні проекти, допомога дітям-інвалідам, гумор та сатира в освіті. Як Асоційована школа ЮНЕСКО ліцей був запрошений Національною комісією Італії у справах ЮНЕСКО до участі у VII Міжнародному фестивалі творчості школярів Global Education Festival. Творчим колективом ліцею були обрані 3 напрями з 15 конкурсних програм:

  • "A toy for life" - розробка ігор та іграшок для дітей, хворих на атаксію;

  • "A flower in the kitchen" - представлення рецептів національних страв з дикорослими квітами та оливковою олією;

  • "School festival of Music" - музичний конкурс творчих колективів. Медичний ліцей "Дніпро" - єдина школа з України, яка вперше брала участь у фестивалі.

Команда ліцею в Сан-Ремо

На VII Міжнародному фестивалі творчості школярів Global Education Festival (Cан-Ремо, Італія), який проходив 3 - 8 травня 2005 року Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро" був представлений делегацією у складі 26 осіб. У фестивалі в цьому році було зареєстровано понад 2000 конкурсантів із 19 країн Європи і брали участь у заходах понад 16 тис. осіб. Сприяли участі ліцею у Міжнародному фестивалі головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Глоба М.К., радник Секретаріату Національної Комісії України у справах ЮНЕСКО Саєнко Т.Г., Управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Головне управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації.

Диплом учасника фестиваля в Сан-Ремо

Результати:

 

1.Приз за І місце у фіналі конкурсної програми "A toy for life" - розробка ігор та іграшок-тренажерів для дітей хворих на атаксію (ліцеєм були представлені моделі іграшок, опис англійською мовою).

 

2.Спеціальний приз за дослідження та впровадження освітніх програм у галузі раціонального харчування у фіналі конкурсної програми "A flower in the kitchen" - представлення рецептів національних страв з дикорослими квітами та оливковою олією (ліцеєм представлені малюнки квітів, карти із вказівками ореолів поширення, рецепти, обґрунтування інгредієнтів, участь у семінарі під час програм фестивалю англійською мовою).

 

3.Спеціальні премії за представлення національних традицій та культури у фіналі музичного конкурсу "School festival of Music" (ліцеєм були направлені до розгляду 5 фонограм, оргкомітетом відібрані до участі у фіналі 2 музичних проекти, в яких брали участь як солісти, так і вокально-хореографічна група ліцею. Попередньо проведений цикл репетицій, підготовлені та привезені до участі костюми для всієї творчої групи).

 

4.Реалізація проекту надала можливість молоді обмінятися культурними інтересами, відчути відповідність рівня української освіти, культури вимогам міжнародного рівня, сформувати групу лідерів, власний досвід членів якої буде корисним для реалізації стратегічних планів України щодо Європейської інтеграції.

 

Приз у конкурсній програмі "A toy for life"

Приз у конкурсній програмі "A flower in the kitchen"

Приз у музичному конкурсі "School festival of Music"

Головна Уроки мужності Абітурієнту Досягнення Проекти Щоденник Газета Колектив Державні закупівлі

Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро" 2004-2016

Сторінка оновлена 28.01.2016