ГоловнаУроки мужностіАбітурієнтуПроектиГазетаЩоденник КолективДержзакупівлі

 

Наша адреса: вул.Севастопольська, 17, корп.№4 ДЗ ДМА,

м.Дніпро, Україна

тел.(+380562)46-23-86; e-mail:medl@email.com.ua, medlicej@gmail.com

 

Дніпропетровському обласному медичному ліцею-інтернату "Дніпро" у 2013 році виповнилося 20 років. Медичний ліцей-інтернат «Дніпро» був першим в обласному центрі ліцеєм при вищому навчальному закладі, де з 1993 року створені умови для профільного поглибленого навчання учнів із міських та сільських шкіл.

Сьогодні медичний ліцей єдиний в обласному центрі має базу для проживання приїжджих школярів, що навчаються за медико-біологічним профілем.

Ліцей має статус школи-інтернату, яка здійснює поглиблене навчання в галузі природничих наук. Згідно з ліцензією Міністерства освіти і науки України, учні ліцею одержують спеціальність «Молодша медична сестра з догляду за хворими».

У 2006 році ліцей нагороджений Дипломом "За розробку і упровадження у навчально-виховний процес інноваційніх освітніх технологій" на ІІІ виставці-презентації "Інноваційні технології навчання".

У 2007 році ліцей пройшов державну атестацію і за її рішенням навчальний заклад  визнано атестованим з  відзнакою.

Пам’ятною подією напередодні новорічних свят у 2008 році стало повідомлення про включення ліцею до альманаху «Флагман сучасної освіти України» та нагородження пам’ятним знаком «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України».

На IV обласному ярмарку «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини 2008» ліцей нагороджений Дипломом за активну участь.

Ліцей - учасник Національної презентаційно-рейтингової програми "Діловий імідж України".

 

 

Ліцей – неодноразовий учасник Міжнародних освітянських виставок «Сучасна освіта в Україні», де удостоєний почесного звання «Лідер сучасної освіти» (2008р.) та нагороджений  бронзовою медаллю у номінації “Досвід профільного навчання у загальноосвітній школі” (2004р.),  Почесним Диплом за творчу працю по створенню моделі інноваційної школи майбутнього (2008р.), дипломами "За високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу" (2007, 2008рр.), "За високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти" (2010р.)

   

              

Нагороду від імені ліцею отримує Михайличенко А.Є.В 2010 році  медичний ліцей   став лауреатом Другої Всеукраїнської виставки «Інноватика в освіті України», нагороджений бронзовою медаллю. А жовтень 2011 року приніс нам золоту медаль!

18-20 жовтня 2011р. у Києві  відбулась  ІІІ Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті". Організаторами  виставки виступили  Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія "Виставковий Світ".  ІІІ Національна виставка-презентація  "Інноватика в сучасній освіті"  надала змогу  узагальнити  і всебічно представити  широкій громадськості, педагогам, фахівцям, науковцям досвід інноваційної діяльності освітніх закладів, їх здобутків, упровадження інформаційних, телекомунікаційних, комп’ютерних систем, визначення і обговорення пріоритетних проблем подальшого удосконалення процесу навчання і виховання.За ініціативою директора, кандидата хімічних наук, доцента ДДМА, заслуженого працівника освіти України Тетяни Олексіївни Журавель  Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро» презентував на виставці досвід міжнародної освітньої діяльності ліцею  як асоційованої школи ЮНЕСКО.

Міжнародна освітня діяльність медичного ліцею є потужним стимулюючим чинником впровадження інноваційно-комунікативних технологій в навчально-виховний процес. Ліцей  має багаторічний позитивний досвід роботи в цьому напрямку і партнерів не тільки в Україні, а й за її межами: в Чехії, Росії. Активна участь у міжнародних проектах створює можливості для всебічного розвитку особистості, спілкування з ровесниками різних країн, знайомства з культурами та системами освіти інших  країн, сприяє формуванню стійкої мотивації на вивчення іноземної мови, знання сучасних комп’ютерних технологій. Особливо важливим є реалізація  спільних екологічних, культурологічних, освітніх та інших проектів.

 

 

Диплом у номінації "Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій" (2011р.)

 

В 2012 році на ІV Національній виставці-презентації "Інноватика в сучасній освіті" ліцей також отримав золоту медаль.

22-24 жовтня 2013р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» м.Києв,  відбулась  V Національна виставка-презентація "Інноватика в сучасній освіті". Організаторами  виставки виступили  Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України і компанія "Виставковий Світ". 

За ініціативою директора, кандидата хімічних наук, доцента ДДМА, заслуженого працівника освіти України, лауреата  Премії Верховної Ради України Тетяни Олексіївни Журавель  Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро» презентував на виставці роботу за темою «Наскрізне навчання як форма інтеграції освіти для сталого розвитку у зміст навчальної діяльності».

Робота ліцею була високо оцінена і за підсумками виставки  медичний ліцей   був нагороджений дипломом першого ступеня.

 

 

В 2011 році  медичний ліцей нагороджений срібною медаллю Другої Міжнародної виставки "Сучасні навчальні заклади – 2011".

1-3 березня 2012 року у   виставковому   центрі   «КиївЕкспоПлаза»   проходила ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2012». Організаторами  виставки виступили  Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія "Виставковий Світ". Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм науковим і фаховим рівнем є найбільш широкомасштабною та рейтинговою освітянською виставкою. В 2012 році вона стала місцем зустрічі представників близько 800 провідних навчальних закладів, видавництв, центрів, асоціацій та підприємств з усіх регіонів України, а також учасників з Російської Федерації, Чеської Республіки, Естонської Республіки, Швейцарської Конфедерації, Словацької Республіки, Республіки Польща, Сполучених Штатів Америки.

Ліцей на виставці  представив  роботу в номінації «Інноваційні  технології виявлення, навчання і підтримки розвитку обдарованої молоді» і презентував досвід  ліцею щодо підготовки ліцеїстів за спеціальністю «Молодша медична сестра з догляду за хворими» в системі безперервної профільної медичної освіти. За участь у номінації виставки медичний ліцей нагороджено срібною медаллю, а колектив ліцею відзначено Дипломом за  активну роботу з модернізації системи освіти.

 

 

24 грудня 2013 року Голова Верховної Ради України Володимир Рибак в урочистій обстановці особисто вручив Премію Верховної Ради України кращим педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів. Від Дніпропетровської області було відзначено високою нагородою директора Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро», кандидата хімічних наук, доцента ДМА, заслуженого працівника освіти України Журавель Тетяну Олексіївну.

Вручення Премії Верховної Ради України 24.12.2013р.

 

Премію Верховної Ради України педагогічним працівникам засновано 14 вересня 2007 року постановою парламенту з ініціативи Комітету з питань науки та освіти. Мета її заснування – піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, підвищення престижу праці вчителя, керівника навчального закладу.

За весь час Премією Верховної Ради України було нагороджено 145 кандидатів. Голова Комітету з питань освіти та науки Лілія Гриневич висловила освітянам глибоку вдячність за їхню самовіддану, нелегку працю; педагогам було надано можливість обговорити нагальні проблеми розвитку освіти в Україні, можливі шляхи подолання наявних труднощів.

Тетяна Олексіївна підкреслила, що така почесна нагорода є результатом 20-річної праці всього колективу медичного ліцею та зобов’язує тримати високий рівень іміджу нашого навчального закладу.

 

 

12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходила головна подія освітньої галузі - VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015». Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». На виставці були представлені 750 навчальних закладів із 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови. Зокрема,

- 75 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ;

- 20 – закордонних навчальних закладів та міжнародних освітніх агенцій;

- 495 – органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів;

- 134 – навчально-методичні центри професійно-технічної освіти, професійно-технічні навчальні заклади;

-  26 – виробників та дистриб’юторів сучасних засобів навчання, проектів, сучасних програм та рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів.

Під час проведення 47 науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів, презентацій та майстер-класів освітяни й науковці з різних регіонів країни отримали змогу обговорити нагальні проблеми модернізації галузі освіти, шляхи інтеграції до європейського освітнього простору, особливості вступу до вищих навчальних закладів у 2015 році.

Медичний ліцей «Дніпро» на виставці  представив  роботу в номінації «Інноваційні  технології виявлення, навчання і підтримки розвитку обдарованої молоді» за темою: «Розробка інноваційного комплексу профільної освіти, удосконалення взаємодії та оптимального поєднання його складових як шлях до підвищення якості навчально-виховного процесу обдарованих школярів» і презентував свій досвід   щодо розробки інноваційного комплексу в системі безперервної профільної медичної освіти на семінарі, на який були запрошені вчителі загальноосвітніх закладів, представники МОН України.

За участь у номінації виставки медичний ліцей нагороджено срібною медаллю, а колектив ліцею відзначено Дипломом за  активну роботу з модернізації системи освіти.

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.07.2012р. №837 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі «Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро» здійснюється дослідно-експериментальна робота за темою «Розробка інноваційного комплексу профільного навчання і його реалізація в умовах безперервної медичної освіти», розрахована на 2012 – 2018 роки.

З січня 2015р. по грудень 2016р. на базі медичного ліцею «Дніпро» реалізувався ІІІ формувальній етап дослідно-експериментальної роботи.

20 квітня 2017 року медичний ліцей звітував про завершення ІІІ (формувального) етапу дослідно-експериментальної роботи як експериментального закладу всеукраїнського рівня на засідання комісії з питань дослідно-експериментальної роботи в Інституті модернізації змісту освіти (м.Київ).

Ліцей представляли т.в.о. директора медичного ліцею Апоненко І.М., заступник директора з навчальної роботи Бессонова І.Є. та вчитель історії Михайличенко А.Є. Звітувала про завершення ІІІ етапу Бессонова І.Є.

Комісією були відзначені краєзнавчі проекти (фільми, які створюються учнями), що реалізуються під керівництвом вчителя історії Михайличенка А.Є. Було рекомендовано поділитися цим досвідом з іншими навчальними закладами України, тому що така інноваційна форма роботи є унікальною.

Комісія затвердила звіт про завершення ІІІ (формувального) етапу та програму ІV (узагальнюючого) етапу, запланованого на січень 2017р. – червень 2018р.

Враховуючи позитивний досвід, колектив ліцею і в подальшому намагатиметься отримувати такі ж високі результати в педагогічній, методичній та виховній діяльності. Наш ліцей планує в ІV, узагальнюючому, етапі ділитися досвідом з іншими навчальними закладами та впроваджувати інноваційні ідеї в навчально-виховний процес.

 

 

З 9 по 10 листопада 2017р. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Національним центром "Мала академія наук України", КЗ "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Запорізької обласної ради, Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, Тернопільським національним педагогічним університетом ім.В.Гнатюка провів ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку». Вона була присвячена пошуку ефективних підходів та технологічних рішень застосування інноваційних технологій STEM-навчання в аспекті розвитку здібностей учнів різного віку.

Програмою заходу було передбачено роботу міжрегіонального освітнього форуму, регіональних заходів, педагогічних студій («Розвиток STEM-напрямів у позашкільній освіті», «Реалізація ідей STEM-навчання у початковій школі», «STEM-освіта і середній та профільній школах», «Проблеми підготовки та підвищення кваліфікації вчителів»), проведення тренінгів, творчих груп, стендових презентацій, майстер-класів.

Медичний ліцей «Дніпро» також ділився своїм досвідом: представив стендову презентацію, присвячену впровадженню STEM-освіти. Ліцей було відзначено дипломом учасника ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції "STEM-освіта".

Цей захід дав можливість поділитися власним досвідом та познайомитися з ідеями та досягненнями у сфері STEM-освіти кращих навчальних закладів України.

 

 

За  23 роки існування ліцею -1155 випускників, з них майже половина приїжджі учні.

Нагороджено:

 • золотими медалями – 53 випускники

 • срібними медалями – 54 випускники.

Висока якість освіти ліцеїстів підтверджена результатами зовнішнього незалежного оцінювання

(достатній і високий рівні: 2007-2015рр. 150-200 балів, з 2016 року 160-200 балів)

Показники Українська мова та література Біологія Хімія
Ліцей Україна Ліцей Україна Ліцей Україна
2007-2008 н.р. 86% 30% 95% 30% 90% 29,38%
2008-2009 н.р. 98% 49% 100% 51% 100% 48%
2009-2010 н.р. 76,2% 50,87% 93,8% 53,85% 80,2% 49,99%
2010-2011 н.р 93% 49,58% 100% 49,6% 100% 50,9%
2011-2012 н.р 98,2% 50,5 100% 49,62% 100% 49,43
2012-2013 н.р 100% 49,82% 100% 50,05% 100% 49,24%
2013-2014 н.р 100%   100%   100%  
2014-2015 н.р 96% 49,93% 100% 37,83% 100% 40,28%
2015-2016 н.р 98,15% 35,8% 100% 23% 100% 29,7%
2016-2017 н.р 100% 34% 100% 19,2% 100% 30,1%

 

Медалістка ліцею 2008 року Глиняна Софія, що прибула на навчання в ліцей  з  Магдалинівської середньої  загальноосвітньої  школи,  отримала 200 балів  з  біології.

А медалістка ліцею 2009 року Соловйова Ольга отримала 200 балів з двох предметів (хімія, біологія) і приймала участь у зустрічі  Президента України В.Ющенка та міністра освіти і науки І.Вакарчука з лідерами ЗНО в червні 2009 року в Києві.

Серед випускників Дніпропетровської області за підсумками ЗНО-2010 200 балів з біології одержали 2 випускники, один з них – випускник медичного ліцею Гавриш Кирило, з хімії 200 балів одержали по області  2 випускники, одна з них – Сумарокова Валерія – випускниця ліцею.

 

Глиняна Софія та Сиченко В.В. Соловйова Ольга з Журавель Т.О. Сумарокова Валерія з Журавель Т.О. Гавриш Кирило з Журавель Т.О.

Глиняна Софія,

ЗНО-2008: 200 балів з біології

Соловйова Ольга,

ЗНО-2009: 200 балів з біології та 200 балів з хімії

Сумарокова Валерія,

ЗНО-2010: 200 балів з біології

Гавриш Кирило,

ЗНО-2010: 200 балів з біології

 

За результатами моніторингу Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти  ЗНО-2010 Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро» посів по Україні:

 • 1 місце з біології;

 • 10 місце з хімії.

ЗНО-2012: За результатами моніторингу Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро» посів по області:

 • І місце з біології;

 • І місце з хімії.

ЗНО-2012: За результатами рейтингу регіонального центру освіти Дніпропетровської області (рейтинг 7+) медичний ліцей посів ІІІ місце в Україні з профільних предметів. Серед випускників Дніпропетровської області 200 балів з хімії одержали ліцеїсти Архипов Ігор, Головко Олександр, Дубовик Ксенія; 200 балів з біології – Архипов Ігор. Архипов Ігор – єдиний в області отримав за результатами ЗНО з двох предметів 400 балів.

 

ЗНО - 2013: Випускник медичного ліцею Тиква Олександр отримав 200 балів з хімії.

Архипов Ігор Головко Олександр Дубовик Ксенія

Архипов Ігор,

ЗНО-2012: 200 балів з біології та 200 балів з хімії

Головко Олександр,

ЗНО-2012: 200 балів з хімії

Дубовик Ксенія,

ЗНО-2012: 200 балів з хімії

Тиква Олександр,

ЗНО-2013: 200 балів з хімії

 

ЗНО - 2014: за результатами зовнішнього незалежного тестування  6  ліцеїстів  отримали  200 балів з хімії, з них одна, Савицька Євгенія, отримала 400 балів (200 балів хімія, 200 балів біологія)

Савицька Євгенія,

ЗНО-2014: 200 балів з біології та 200 балів з хімії

Москалець Інна,

ЗНО-2014: 200 балів з хімії

Лебеденко Єлизавета,

ЗНО-2012: 200 балів з хімії

Бакум Даніїл,

ЗНО-2014: 200 балів з хімії

Кіперь Наталя,

ЗНО-2014: 200 балів з хімії

Кулик Олексій,

ЗНО-2014: 200 балів з хімії

 

Український центр оцінювання якості освіти склав рейтинг ліцеїв та гімназій за результатами ЗНО-2015 з української мови і літератури. До рейтингу включено 723 українські гімназії та ліцеї, що функціонують у системі загальної середньої освіти. Рейтинг складено на основі загального рейтингу шкіл України за результатами тестування з української мови і літератури, що отримали випускники навчальних закладів. Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро» у загальному рейтингу шкіл посів VII місце в Україні, а серед ліцеїв та гімназій – VI місце.

 

 

ТОП-100 ліцеїв та гімназій України за результатами ЗНО з української мови і літератури 2015 року

Рейтинг

Загальний рейтинг

Назва закладу

Регіон

Район / місто

1

1

Українська гімназія № 1

Івано-Франківська область

м. Івано-Франківськ

2

2

Український гуманітарний ліцей КНУ ім. Шевченка

м. Київ

Печерський район

3

3

Ліцей "Інтелект"

м. Київ

Дарницький район

4

4

Калуська гімназія

Івано-Франківська область

м. Калуш

5

6

Гімназія №143

м. Київ

Оболонський район

6

7

Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро"

Дніпропетровська область

м.Дніпропетровськ

 

Напередодні нового 2015/2016 навчального року Міністерство освіти і науки України  відзначило директорів ста загальноосвітніх навчальних закладів країни, учні яких показали найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. Захід відбувався за участю Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. та Міністра освіти і науки України Квіта С.М. 28 серпня 2015 року у приміщенні Київського міського будинку вчителя. Міністр освіти і науки України Квіт Сергій Миронович в урочистій обстановці особисто вручив  директору Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро», кандидату хімічних наук, доценту ДМА, заслуженому працівнику освіти України ЖУРАВЕЛЬ ТЕТЯНІ ОЛЕКСІЇВНІ Подяку МОН України за вагомий особистий внесок у модернізацію національної системи освіти та високі результати випускників на ЗНО з української мови у 2015 році.

 

Рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровська складено на підставі загального рейтингу шкіл України за результатами ЗНО-2015 з української мови і літератури. До рейтингу включені навчальні заклади міста Дніпропетровськ, серед яких ліцеї, гімназії, спеціалізовані та загальноосвітні школи. Перше місце рейтингу шкіл Дніпропетровська посідає Обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро" , другу та третю сходинки отримали Українсько-Американський ліцей та Ліцей інформаційних технологій при ДНУ Гончара.

 

Рейтинг шкіл м. Дніпропетровськ за результатами ЗНО з української мови і літератури 2015 року

Рейтинг

Загальний рейтинг

Назва закладу

1

7

Обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро"

2

17

Українсько-Американський ліцей

3

45

Ліцей інформаційних технологій при ДНУ ім. О. Гончара

4

84

Фінансово-економічний ліцей

5

88

Спеціалізована школа № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови

6

175

Гімназія Ленінського району

7

192

Обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю

 

За високі результати випускників медичного ліцею на ЗНО-2015 вітаємо вчителів хімії  Журавель Тетяну Олексіївну, Чмиленко Тетяну Степанівну, Роман Олену Василівну; вчителів біології   Фроніну Анастасію Семенівну, Клюс Наталію Анатоліївну, Машкіну Тетяну Володимирівну; вчителів української мови та літератури  Ільїну Любов Миколаївну, Катунову Світлану Олександрівну; вчителя математики Макаренко Юлію Сергіївну.

У Дніпропетровській області 200 балів з хімії на ЗНО-2015 отримали 4 випускники, троє з яких випускники медичного ліцею «Дніпро»:

 • Власов Ілля,

 • Островська Євгенія,

 • Шевченко Дар’я .

Всі вони учні нашого директора, кандидата хімічних наук, доцента ДМА, Заслуженого працівника освіти України Журавель Тетяни Олексіївни.

200 балів з біології в області отримали 3 випускники, двоє з них  випускники медичного ліцею «Дніпро»:

 • Власов Ілля,

 • Четвертак Гліб.

Вони учні Фроніної Анастасії Семенівни, вчителя-методиста, Відмінника освіти України.

На ЗНО-2015 випускниця медичного ліцею Шевченко Дар’я отримала 200 балів з математики. Це результат роботи вчителя Макаренко Юлії Сергіївни.

 

Власов Ілля,

ЗНО-2015: 200 балів з біології

та 200 балів з хімії

Шевченко Дар'я,

ЗНО-2015: 200 балів з математики

та 200 балів з хімії

Островська Євгенія,

ЗНО-2015: 200 балів з хімії

Четвертак Гліб,

ЗНО-2015: 200 балів з біології

 

За результатами ЗНО-2016 медичний ліцей “Дніпро”  у трійці найкращих шкіл України! У Дніпропетровській області 200 балів з хімії на ЗНО-2016 отримали 5 випускників, четверо  з яких випускники медичного ліцею «Дніпро»:

 

Сорокін Анатолій,

ЗНО-2016: 200 балів з хімії

Аміс Дар'я,

ЗНО-2016: 200 балів з хімії

Фірсова Ніна,

ЗНО-2016: 200 балів з хімії

Підгребельний Дмитро,

ЗНО-2016: 200 балів з хімії

 

За результатами ЗНО-2017 медичний ліцей “Дніпро”  залишився у трійці найкращих шкіл України!

У Дніпропетровській області 200 балів з хімії на ЗНО-2017 отримали двоє учнів 11-х класів, які є випускниками медичного ліцею:

 

Крикуха Катерина,

ЗНО-2017: 200 балів з хімії

Квятковська Катерина,

ЗНО-2017: 200 балів з хімії

 

Щороку всі випускники ліцею вступають до ВНЗ, з них більше 90% - до медичної академії.

 

Серед випускників ліцею:

кандидатів наук - 24

докторів наук - 2

 

Всі роки існування ліцей має сталий рейтинг  на обласних  та Всеукраїнських етапах учнівських олімпіад та конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.

Серед ліцеїстів:

 • 356  призерів обласних етапів учнівських олімпіад;

 • 30  призерів Всеукраїнських етапів учнівських олімпіад;

 • 200  призерів обласних етапів конкурсу-захисту МАН;

 • 30 призерів Всеукраїнських етапів конкурсу-захисту МАН;

 • 50 учнів - призери Всеукраїнських хімічних та біологічних турнірів.

 

Серед наших учнів є вихованці, які посіли перші місця на Всеукраїнських етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Це:

Лєвих Антон

Костирко Олена Глиняна Софія

Лєвих Антон

секція хімії (2002 р.)

нині викладач кафедри загальної

та клінічної фармації,

кафедри фармакології,

клінічної фармації та фармакоекономіки ДДМА,

канд. фарм. наук.

(м.Дніпропетровськ)

Костирко Олена

cекція медицини (2006 р.)

нині випускниця 2 Медичного університету

(м.Москва)

Глиняна Софія

секція лісового господарства (2008 р.)

нині випускниця Києво-Могилянської академії

(м.Київ)

Настай Дар'я

секція психології (2014 р.)

 

 

Юні обдарування є елітною й надійною науковою зміною, здатною розв’язувати будь-які проблеми з біології, медицини, психології, екології.

 

Ліцей залишається єдиним навчальним закладом Дніпропетровської області, який готує команди для участі у Всеукраїнських хімічних та біологічних турнірах – особливих командних інтелектуальних змаганнях та займає призові місця. В 1999 році шостий Всеукраїнський хімічний турнір проходив на базі ліцею. В 2014 році ми також приймали на нашій базі ХІІ Всеукраїнський турнір юних хіміків.

Медичний ліцей «Дніпро» став не тільки складовою частиною системи безперервної медичної підготовки академії, але й Центром профільної медичної довузівської освіти. На базі ліцею здійснюються обласні заходи за медичним, природничим напрямком, такі як: конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт МАН України (секція медицини); практичний тур обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології; семінари, практичні заняття, конференції щодо методики викладання дисциплін медико-біологічного профілю; ліцей співпрацює зі школами області.

Ліцей – учасник проекту Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні. За активну роботу, як асоційована школа ЮНЕСКО, нагороджений секретаріатом ЮНЕСКО в Україні Почесною грамотою (2004р.).

У періодичних виданнях України надруковано біля 100 матеріалів щодо діяльності ліцею.

Викладачі та учні ліцею мають понад 100 наукових публікацій.

Директор та колектив ліцею неодноразово нагороджувались Головним управлінням освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та Управлінням охорони здоров′я.

 

Головна Уроки мужності Абітурієнту Досягнення Проекти Щоденник Газета Колектив Державні закупівлі Публічна інформація

© Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро" 2004-2017

Сторінка оновлена 14.12.2017