Ковальова Лілія Петрівна,
директор, учитель математики, учитель-методист, депутат Дніпропетровської обласної ради
Бессонова Інна Євгенівна,
заступник директора з навчальної роботи, учитель фізики, учитель-методист
Нікітюк Світлана Вадимівна,
заступник директора з виховної роботи, учитель зарубіжної літератури
Макаренко Юлія Сергіївна,
заступник директора з навчально-методичної роботи, учитель математики

Слугіна Анжеліка Олександрівна,
заступник директора з підготовчих курсів, учитель історії

Заєць Ігор Олександрович,
заступник директора з господарської роботи

Ровенська Ірина Павлівна,
головний бухгалтер

Роман Олена Василівна,
учитель хімії, учитель-методист

Медведєва Ірина Анатоліївна,
учитель хімії

Машкіна Тетяна Володимирівна,
учитель біології

Клюс Наталія Анатоліївна,
учитель біології

Мошкіна Ірина Станіславівна,
учитель біології

Відєшина Віра Василівна,
учитель української мови та літератури

Ільїна Любов Миколаївна,
учитель української мови та літератури, учитель-методист

Кривонос Ірина Анатоліївна,
учитель англійської мови

Мешкова Вікторія Євгенівна,
методист,
учитель англійської мови

Апоненко Інна Миколаївна,
кандидат філологічних наук, учитель латинської мови

Михайличенко Артем Євгенійович,
учитель історії

Валявська Неля Григорівна,
учитель географії

Куліченко Лілія Дмитрівна,
учитель математики

Літовченко Олександра Аісівна,
учитель математики

Шульженко Наталія Миколаївна,
учитель фізики

Баланенко Ірина Григорівна,
кандидат фізико-математичних наук, учитель інформатики

Полушкін Павло Микитович,
кандидат медичних наук, учитель сестринської справи

Буц Петро Миколайович,
майстер спорту СРСР з футболу, учитель фізичної культури

Павлун Тетяна Олексіївна,
учитель фізичної культури

Зюзь Вікторія Валеріївна,
практичний психолог

Коврига Людмила Дмитрівна,
педагог-організатор

Найдьонова Любов Іванівна,
соціальний педагог

Забарний Сергій Іванович,
керівник вокального гуртка

Опанасенко Ксенія Ігорівна,
медична сестра
Півоварчук Людмила Іванівна,
секретар

Юдіна Світлана Тихонівна,
лаборант кабінета хімії

Олефір Галина Іванівна,
бібліотекар

Олефір Світлана Андріївна,
бібліотекар

Ракаєва Галина Іванівна,
вихователь гуртожитку

Дорофєєва Олена Геннадіївна,
бухгалтер

Коряшкіна Наталія Олександрівна,
бухгалтер

Кондратова Олена Аркадіївна,
бухгалтер

Литвин Микола Олександрович,
інженер-електронник