Головна Уроки мужності  Абітурієнту   Досягнення   Проекти   Газета   Щоденник   Держзакупівлі

 

Наша адреса: вул.Севастопольська, 17, корп.№4 ДЗ ДМА,

м.Дніпро, Україна

тел.(+380562)46-23-86; e-mail:medl@email.com.ua, medlicej@gmail.com

 

 

Наш колектив

У ліцеї працюють 38 педагогічних працівників, з них:

мають кваліфікаційну категорію:

  • вища - 22 особи

  • перша - 9 осіб

  • друга - 3 особи

  • спеціаліст - 4 особи

мають педагогічне звання:

  • учитель-методист - 5 осіб

  • старший учитель - 2 особи

  • керівник гуртка - методист - 1 особа

мають науковий ступінь:

  • доктор наук - 1 особа

  • кандидат наук - 2 особи

нагороджені:

  • нагрудним знаком: Відмінник освіти України - 3 особи

  • Почесною грамотою МОН України - 3 особи

  • Подякою МОН України - 4 особи

  • Почесною грамотою Дніпропетровської обласної ради - 3 особи

 
 

Бессонова

Інна Євгенівна,

заступник директора з навчальної роботи,

учитель вищої категорії,

учитель-методист,

учитель фізики

Нікітюк

Світлана Вадимівна,

заступник директора з виховної роботи,

учитель вищої категорії,

учитель зарубіжної літератури,

відмінник освіти України

Макаренко

Юлія Сергіївна,

заступник директора з навчально-методичної роботи,

учитель першої категорії,

учитель математики та інформатики

Клюс

Наталя Анатоліївна,

учитель вищої категорії,

старший учитель,

учитель біології

Машкіна

Тетяна Володимирівна,

учитель вищої категорії,

учитель біології

Мошкіна

Ірина Станиславівна,

спеціаліст,

учитель біології

Ляшенко

Валентина Петрівна,

доктор біол.наук, професор,

професор кафедри фізіології людини та тварин ДНУ ім.О.Гончара,

учитель біології

Слугіна

Анжеліка Олександрівна,

учитель вищої категорії,

учитель історії ,

заступник директора підготовчих курсів з навчальної роботи

Шульженко

Наталя Миколаївна,

учитель вищої категорії,

учитель фізики

Роман

Олена Василівна,

учитель вищої категорії,

учитель-методист,

учитель хімії

Мешкова

Вікторія Євгенівна,

методист,

учитель англійської мови

 

Куліченко

Лілія Дмитрівна,

учитель вищої категорії,

учитель математики

Літовченко

Олександра Аісівна,

методист Центру довузівської підготовки

ДНУ ім.О.Гончара,

учитель математики,

відмінник освіти України

Соколова

Наталя Олегівна,

викладач ДНУ ім.О.Гончара,

учитель вищої категорії,

учитель-методист,

учитель інформатики

 

Катунова

Світлана Олександрівна,

учитель вищої категорії,

учитель української мови та літератури

Відешина

Віра Василівна,

учитель вищої категорії,

старший учитель,

учитель української мови та літератури

Ільїна

Любов Миколаївна,

учитель вищої категорії,

учитель-методист,

учитель української мови та літератури

Тагір'янова

Анастасія Віталіївна,

учитель другої категорії,

учитель української мови та літератури

 

Буц

Петро Миколайович,

учитель вищої категорії,

учитель предметів "Захист вітчизни" та фізкультури,

майстер спорту СРСР з футболу

Павлун

Тетяна Олексіївна,

учитель вищої категорії,

учитель фізкультури

Полушкін

Павло Микитович,

канд. медичних наук,

доцент ДНУ ім.О.Гончара,

учитель вищої категорії,

учитель сестринської справи

Валявська

Неля Григорівна,

учитель вищої категорії,

учитель-методист,

учитель географії,

відмінник освіти України

 

Кривонос

Ірина Анатоліївна,

учитель першої категорії,

учитель англійської мови

Михайличенко

Артем Євгенійович,

учитель вищої категорії,

учитель історії

Лобода

Антоніна Михайлівна,

учитель першої категорії,

учитель історії

Апоненко

Інна Миколаївна,

кандидат філологічних наук,

старший викладач кафедри мовної підготовки ДЗ "ДМА МОЗ України",

учитель латини

 

Зюзь

Вікторія Валеріївна,

практичний психолог другої категорії,

учитель другої категорії,

учитель факультативного курсу Професійна етика та деонтологія

Забарний

Сергій Іванович,

керівник гуртка-методист,

керівник вокального гуртка

Чикарьова

Тетяна Дмитрівна,

лікар ліцею,

лікар-педіатр вищої категорії

Опанасенко

Ксенія Ігорівна,

медична сестра,

керівник навчально-виробничої практики

 

 

Заєць

Ігор Олександрович,

заступник директора з господарської роботи, водій

Найдьонова

Любов Іванівна,

соціальний педагог другої категорії

Півоварчук

Людмила Іванівна,

секретар

 

Олефір

Світлана Андріївна,

бібліотекар другої категорії

Олефір

Галина Іванівна,

бібліотекар першої категорії

Ракаєва

Галина Іванівна,

вихователь

Коврига

Людмила Дмитрівна,

учитель першої категорії,

вихователь

 

Ровенська

Ірина Павлівна,

головний бухгалтер

Дорофєєва

Олена Геннадіївна,

бухгалтер

Коряшкіна

Наталя Олександрівна,

бухгалтер

Кондратова

Олена Аркадіївна,

бухгалтер

 

Головна Уроки мужності Абітурієнту Досягнення Проекти Щоденник Газета Колектив Державні закупівлі

Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро" 2004-2017

Сторінка оновлена 01.11.2017