9-А клас

Андрющенко Олексій
Асаад Амір
Батраченко Таїсія
Биданцев Владислав
Борисов Олександр
Бугайов Борис
Вальчук Дар`я
Гонсіровська Богдана
Грищенко Катерина
Живова Ксенія
Забула Ніколь
Кияненко Захар
Коваленко Вероніка
Коляда Валерія
Коняшина Аліна
Панаскін Олександр
Петерс Вікторія
Піонтковський Андрій
Потіна Єва
Сохацька Єва
Філімоненко Дар`я
Шевчук Софія
Шишова Анастасія
Федорєєва Діана
Яблуновська Анна

9-Б клас

Боровик Катерина
Бутко Олександр
Гололоб Ілля
Житник Єлизавета
Жудро Аліна
Заспенко Аріна
Кожухов Данило
Кононенко Яна
Корчуганова Анастасія
Лазарева Анастасія
Левченко Роман
Литвин Вікторія
Лопата Анна
Марагулян Меланія
Марун Мирослав
Мазур Маргарита
Новицька Єлизавета
Очигава Дар`я
Поповіченко Марко
Савельєва Дар`я
Сіроух Софія
Ставенко Карина
Троцька Яна
Фатєєв Ілля
Шинкаренко Олександр

10-А клас

Агафонов  Денис
Бондаренко  Марина
Буткевич  Марія
Голуб  Олександр
Данілевський Владислав
Дробна  Марина
Єгорочкіна  Валерія
Захарова  Дарія
Кузнецова  Анастасія
Нікітіна  Таїсія
Олійник Микита
Пліско  Анастасія
Правдіна  Софія
Романенко  Артем
Сухановська  Єлизавета
Сьомін  Михайло
Хохлов  Ярослав
Цуркаленко  Аліна
Шатковський  Дмитро

10-Б клас

Аргат  Дмитро
Безугла  Вікторія
Бережна  Сніжана
Бондарчук  Дарина
Волкова  Людмила
Гавриленко  Кирило
Горзов  Софія
Грищенко  Костянтин
Демченко  Ілля
Димура  Марія
Дубина Дмитрій
Жушман  Ілля
Лазоренко  Мілена
Луценко  Катерина
Навальна  Софія
Парусова  Ганна
Радевич  Дар’я
Хохлова  Катерина
Шеремет  Данило

10-В клас

Бабічева Аліна
Бондаренко Олена
Данієлова Софія
Деребій Іван
Земляна Тетяна
Колесников Семен
Лобач Анна
Медведєва Надія
Обрамова Катерина
Сафонова Ауріка
Сімковський Станіслав
Смирна Валерія
Сорока Анастасія
Тян Дмитро
Чорнодуб Максим
Чухно Олексій
Шиханцова Вікторія
Яремчук Марія

10-Г клас

Білий Данило
Вострікова Тетяна
Гойчук Мирослав
Голик Михайло
Головятинська Вікторія
Завгородній Федір
Кас`ян Михайло
Кваснікова Валерія
Ковалькова Вікторія
Кузьменко Анастасія
Мироненко Олександр
Ноздренко Роман
Окуневич Єгор
Саід Біляль
Черних Соф`я
Шевцова Ольга
Шипуліна Карина

11-А клас

Бенкреліфа  Яміна
Богданович  Марія
Бондар  Анастасія
Грибіненко  Катерина
Гуревич  Марк
Гутіна  Світлана
Жилюк  Уляна
Костогриз  Ольга
Криворучко  Марія
Кузьменко  Дарина
Лебедь  Платон
Личинкин  Валентин
Мізіров  Ренат
Нікулін  Дмитро
Сіренко  Дар’я
Сорокін  Микита
Уралбаєва  Катерина
Шевченко  Ярослав
Шилова  Ірина

11-Б клас

Антоненко  Ілля
Антонова  Тетяна
Білодід  Владислав
Дика  Катерина
Жейнова  Оксана
Живолуп  Михайло
Зінкевич Владислав
Козиряцька  Софія
Колосенко  Даніл
Липчак  Марина
Литовченко  Ліна
Пеліпас  Костянтин
Польщак  Мирослава
П’ятигорська  Ольга
Ребедайло  Катерина
Ройк  Антон
Свириденко Марія
Сіренко Катерина
Танько  Анастасія
Цимбал  Лев

11-В клас

Буланова  Вікторія
Віхров  Гліб
Долинін  Єгор
Зінов’єва  Ангеліна
Кадиров  Рустам
Каріна  Дарина
Коряшкіна  Марина
Лаптінова  Анна
Литвин Антон
Лобода  Анастасія
Морозова  Олександра
Пільгуй  Катерина
Слободянюк  Софія
Твердохліб    Богдан
Шенкуніс  Даніїл
Шерстюк Марія
Щербакова  Марія
Яворський  Владислав
Яіцький  Дмитро