24 квітня ректор ДЗ «ДМА МОЗ України», Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри факультетської терапії та ендокринології, член-кореспондент НАМН України, заслужений працівник народної освіти України, відмінник охорони здоров’я України  Перцева Тетяна Олексіївна разом з директором медичного ліцею «Дніпро», учителем математики, учителем-методистом, депутатом Дніпропетровської обласної ради Ковальоваю Лілією Петрівною, заступником директора з навчальної роботи Бессоновою Інною  Євгенівною та вчителем історії Михайличенко Артемом Євгенійовичем відвідали вже доволі відому Солонянську середню загальноосвітню школу №1 І-ІІІ ступенів (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області!

Сьогодні ця опорна школа – це заклад нового покоління, який осучаснили вперше за його 40-річну історію. Наразі завершився перший етап реконструкції.

Вразило все: і яскравий фасад, і територія закладу, і кольорові класи, і зручні пандуси для дітей з обмеженими можливостями, і інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей, і спортивні стадіони, і інтерактивні дошки тощо.

Тож, ми отримали дуже цікавий досвід і надихнулися на зміни та розвиток.