Правильний вибір професії – це річ, яка наразі стоїть на порядку денному в родині кожного одинадцятикласника. Адже для прийняття одного з найголовніших рішень у своєму житті необхідно зважити всі «за» та «проти» того чи іншого фаху, і, виходячи з цього, обирати свій шлях. Саме тому класні години кращі за знайомства з певними професіями від їх «власників» важко й уявити.

Першою гостею, яка завітала до нас на класну годину стала Кравченко Марина Анатоліївна – лікар-дерматовенеролог. Будучи висококваліфікованим спеціалістом, вона поділилася своїм досвідом навчання у медичному ВНЗ, першими роками трудової діяльності та тонкощами фаху як такими. Загалом атмосферу зустрічі Марини Анатоліївни з учнями 11-В класу можна назвати досить приязною і душевною, оскільки відверте рандеву відбувалося у форматі «питання-відповідь». Крім цього не обійшлося й без професійних порад, які особливо торкнулися такої хвороби як СНІД.

Наразі у загальному рахунку я впевнена, що кожен з присутніх на класній годині зробив для себе певні нотатки та висновки, тим самим наблизившись до відповіді на питання: «яку професію я маю обрати?».

Пільгуй Катерина 11-В