25 жовтня 2018 року – хвилюючий день для всіх, хто має відношення до ліцею. Це 25-та річниця існування нашого комунального закладу освіти!

З нагоди ювілейної дати на базі КЗВО «Дніпропетровська академія неперервної освіти» ДОР» було проведено конференцію. Цей урочистий день з нами розділили представники Дніпропетровської облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА, Дніпровської академії неперервної освіти, ДЗ «ДМА МОЗ України», кращих ліцеїв міста, а також ліцеїсти, випускники ліцею минулих років та звичайно ж співробітники ліцею.

Кращих учнів-ліцеїстів 2018-2019 навчального року привітала директор розвитку проекту міжнародного інформаційно-освітнього центру «Євростарт» Марина Вікторівна Станкевич.

Дякуємо пісенному дуету народних артистів України, Тетяні та Андрію Бабичам, за неперевершене проведення урочистого заходу, солистці Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики, Зінаїді Чепі, дуету акордеоністів «Монте-Карло» Костянтину Іванченку та Сергію Жорову, випускниці ліцею, дитячому хірургу, Кристині Шевченко, вихованцям ліцею, які приймали участь у танцювальному флешмобі та вітали гостей запальним танком і музичними подарунками.

Бажаємо ліцею подальшого розвитку, процвітання та успіхів!