Учні 11-Б класу медичного ліцею «Дніпро» 4 грудня відвідали факультет ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету. Декан факультету, кандидат ветеринарних наук, доцент Бібен Іван Андрійович ознайомив ліцеїстів з обладнаними на сучасному рівні лекційними аудиторіями та навчальними лабораторіями. Ліцеїсти занурились у світ професії ветеринарної медицини, дізнались про роботу лікаря вет.медицини, про кон’юнктуру ринку праці та правила вибору професії.  Дізналися, що викладачі кафедр факультету допомагають студентам факультету активно займатися науково-дослідною роботою, брати участь у наукових конференціях, олімпіадах. Впродовж останніх років студенти ДДАЕУ є переможцями олімпіад з біології, ветеринарної медицини серед аналогічних факультетів України.

Дуже зацікавив ліцеїстів музей, створений викладачами та студентами факультету. А особливо вразила цікава розповідь Івана Андрійовича про кожний з любов’ю створений експонат. Ліцеїсти дізналися багато корисної інформації.

Ліцеїсти та викладачі медичного ліцею «Дніпро» вдячні декану факультету ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету Бібену Івану Андрійовичу за творчу атмосферу зустрічі, цікаву і корисну інформацію.

Роман Олена Василівна,

учитель хімії