З 25 лютого по 4 березня в ліцеї було проведено тиждень філологічних дисциплін. Напередодні 205-річчя від дня народження Т.Шевченка учні 9-Б класу провели урок-презентацію “Тарас Шевченко на Катеринославщині”, який організувала Любов Миколаївна Ільїна, вчитель української мови та літератури. Разом зі своїми однокласниками учні “подорожували” нашим краєм, “побували” на Орілі, с.Верхнідніпровській, Карнауховці, Таромському, Сухачівці, Діївці, Катеринославі, Нікополі, Капулівці. Ліцеїсти розповіли про творчість Шевченка-художника, про його особисте життя, про пам’ятники Кобзарю у світі, про Д.Яворницького, популяризатора творчості Кобзаря. Наприкінці уроку учні 9-Б класу підготували та провели цікаву вікторину.

Кривонос Ірина Анатоліївна, учитель англійської мови, провела квіз “Do you know the English speaking countries?” І місце посіла команда 10-А класу (38 балів)! Вітаємо!

4 березня, на завершення філологічного тижня, було проведено святковий концерт до Дня рідної мови, який провела Відєшина Віра Василівна, учитель української мови та літератури. Діти декламували вірші, співали пісні, танцювали, а також змагалися в мовознавчій вікторині. Перемогу отримав 10-Б клас!