10 квітня 2019 року вчителі біології медичного ліцею «Дніпро» з метою розповсюдження досвіду організували та провели майстер-класи для своїх колег вчителів біології з міста та області, на якому продемонстрували свою роботу на уроці в рамках нової української школи з використанням інноваційних технологій.

Ірина Станіславівна Мошкіна показала фрагмент інтерактивної гри з використанням ноутбуків за темою «Обмін речовин і перетворення енергії» на базі ігрової платформи Kahoot, що дає змогу прозоро перевірити рівень знань учнів і одразу побачити результат.

Наталія Анатоліївна Клюс провела лабораторний парктикум «Рух цитоплазми в клітинах рослин. Спостереження явища плазмолізу та деплазмолізу» з використанням електронного мікроскопу, інтерактивної дошки та Е-камери.

Тетяна Володимирівна Машкіна разом зі збірною командою 9-х та 10-х класів показала фрагмент турніру юних біологів, на якому три команди (доповідачі, опоненти та рецензенти) обговорювали сучасні методи імунотерапії.

Наприкінці заходу креативно працюючий вчитель історії Михайличенко Артем Євгенійович продемонстрував фрагмент фільму про один із головних проектів ліцею – літню хіміко-біологічну школу, яка минулого року проходила у місті Скадовськ на березі Чорного моря.

Також творчий колектив ліцею «Натхнення» привітав гостей піснею про Україну і запальним танком.

Маємо надію на подальшу співпрацю з КЗВО «ДАНО» ДОР.