31 травня пролунав останній дзвоник для випускників ліцею 2019 року. Щасливі та трохи сумні, наші 11-класники сьогодні залишили стіни alma mater, щоб продовжити свій шлях в медицину. Ми віримо, що всі їхні бажання здійсняться, і кожен випускник отримає професію, про яку мріє.

На святі були присутні почесні гості:

Гиренко Лілія Анатоліївна,начальник управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти Дніпропетровської обласної ради.

Перцева Тетяна Олексіївна, ректор Дніпропетровської медичної академії МОЗ України, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України;

Мамчур Віталій Йосипович, проректор з наукової та лікувальної роботи медичної академії, доктор медичних наук, професор кафедри клінічної фармакології, керівник регіонального відділення Державного експертного Центру Міністерства охорони здоров’я України, член Президії ГО “Асоціація фармакологів України”, спеціалізованої вченої Ради із захисту кандидатських та докторських дисертацій, науково-експертної Ради ВАК України.

Вони приєдналися до побажань вчителів та адміністрації ліцею, а наприкінці урочистого заходу Тетяна Олексіївна розповіла про правила вступу, навчання та досягнення медичної академії. Всі присутні батьки мали змогу особисто поспілкуватися з ректором та задати питання, що їх цікавили.

Вітаємо випускників та ще раз бажаємо тільки успіхів, тільки перемог!