З 3 по 21 червня триватиме навчально-виробнича практика за спеціальністю “Молодша медична сестра по догляду за хворими”. Як вже було зазначено раніше, цього року вихованці ліцею відвідують 6 медичних закладів, де вони закріплені за медичними працівниками і мають можливість допомагати доглядати за пацієнтами, які наразі проходять терапію або реабілітацію.

Так, наприклад, в Дніпропетровській обласній клінічній офтальмологічній лікарні ліцеїсти допомагають післяопераційним пацієнтам дістатися потрібного кабінету, спостерігають за роботою лікарів та медичних сестер, навчаючись різним процедурам та маючи можливість задавати питання, які їх цікавлять. Враховуючи той факт, що деякі з ліцеїстів вже вирішили бути офтальмологами, цей досвід є просто неоціненним!

В клініці доктора Мєдвєдєва ліцеїсти також побачили багато корисного. Лікарі закладу проводять дуже цікаві та інформативні екскурсії, демонструючи роботу сучасних засобів діагностики та лікування.

В Дніпровському медично-хірургічному центрі імені М.І.Пирогова вихоівнці ліцею навіть були присутніми на справжній операції. Дякуємо Чередниченку Євгенію Івановичу, головному лікарю, хірургу вищої категорії за те, що Він знайшов час та приділив достатньо уваги вихованцям ліцею.

Дуже цікавими були візити до Дніпропетровської дитячої міської клінічної лікарні №3 ім. проф. М.Ф.Руднєва Дніпропетровської обласної ради, де ліцеїстам приділив увагу навіть керівник – Македонський Ігор Олександрович). Робота з дітьми дуже непроста та відповідальна, і цей досвід безперечно є дуже цінним для кожного, хто вирішив зв’язати своє життя із медициною.