17 вересня 2019 року відбувся загальноліцейський захід – відвідування прем’єри романтичного балету на 3 дії Й. Штрауса «Великий вальс» в Дніпропетровському обласному театрі опери і балету.

«Король Віденського вальсу» звучить гордо! Саме так велично нарекли  знаменитого  композитора, ім’я якого Йоганн Штраус.  

 Багато цікавого і дивного криється у вальсах Штрауса. Завдяки романтичному балету «Великий Вальс» ми заглянули  в таємничий світ віденської музики.

Тема кохання, пристрасті, взаємин між чоловіком і жінкою завжди хвилювали   письменників, композиторів, художників, балетмейстерів. Три жінки-музи, які надихнули на написання розкішних і чарівних вальсів, польок, галопів   композитора Й. Штрауса, і три історії кохання стали сюжетом  балету «Великий вальс».

Ця історія починається в романтичному Павловську, потім ми опинилися в чарівному Парижі, а далі нас чекав імперський Відень. Ми побували  у світі музики, любові, радості, веселощів, розставань і, найголовніше, танцю. Дуже сподобалося. Дякуємо!!!