27 вересня 2019 в Українському державному хіміко-технологічному університеті  відбувся молодіжний фестиваль «Шалений світ професій». Від нашого ліцею   учні 9-В класу взяли участь у цьому  фестивалі   та мали змогу дізнатися про спеціальності вишу.

 На Фонтанній площі головного корпусу УДХТУ були розміщені зони, де представники різних факультетів   університету знайомили гостей із можливостями, пов’язаними з вибором тієї чи іншої професії.

У зоні «Smart-technology»   мали нагоду ознайомитися з винаходами   студентів і викладачів у галузі робототехніки, а також поспостерігати за роботою 3D-принтера, який на їхніх очах створив вазу для квітів та макет Ейфелевої вежі.

У «Eco-zone» дізналися  про небезпеку забруднення навколишнього середовища, навчили виявляти нітрати в овочах і фруктах, а також продемонстрували процес очищення води. Цікавою ця зона стала й для поціновувачів дорогоцінних металів. Тут кожен мав змогу потримати в руках золото, срібло та інші мінерали. На «Food and cosmetics prodaction zone» учасники отримали інформаціюпро харчові консерванти та складові косметичних засобів.

 На «Design studio» для учнів були  розкриті  таємниці дизайну в найрізноманітніших сферах діяльності, починаючи від поліграфічної продукції і закінчуючи дизайном тротуарної плитки. Цікаві експерименти з нафтопродуктами чекали на ліцеїстів  у «Energy zone».

Для тих, хто мріє пов’язати своє життя з фармакологією, було створено «Biomedical zone», де розкривали таємниці виготовлення лікарських засобів.Майбутніх фінансових геніїв чекали в «Busines zone». Там представники економічного факультету підготували інтерактивні ігри.Також під час фестивалю ліцеїсти брали участь у  розіграші призів від Українського державного хіміко-технологічного університету.  Щиро вдячні за цікавий  виховний захід.