26  вересня  2019  року в медичному ліцеї «Дніпро» відбулася традиційна конкурсна програма «Знайомтесь, це ми». Ця подія є знаком того, що учні, які вступили до ліцею, стали справжніми ліцеїстами. Цього року ліцейська родина поповнилася   109  учнями: двома  восьмими, трьома  дев’ятими  класами.

Розпочалося свято презентацією нового  гімну ліцею, який виконав  ансамбль «Натхнення» . Директор ліцею Ковальова  Лілія Петрівна  привітала присутніх  зі святом та побажала всім перемоги.

Ведучими святкової програми  були 11-класники – Дробна Марина  та Завгородній Федір . Феєричне свято було наповнене  почуттям радості, любові та гордості за наш маленький дім – за наш ліцей.

Неперевершені номери, креативні виступи вихованців ліцею   полонили всіх присутніх.  Після конкурсної програми було визначено  переможців  та вручення  призів і нагород. Переможцем конкурсу «Знайомтесь, це ми»  став 9-А клас, але в цей день всі отримали  нагороди та призи, адже кожен учень медичного ліцею доклав своїх старань до виступів команд.