У рамках  позашкільного навчального закладу «Мала академія наук  учнівської молоді»  Дніпропетровської обласної ради, з метою сприяння всебічному розвитку особистості, виховання любові до рідного краю, збагачення знань про свою країну, її історичне минуле  27 вересня   учні 10-Б класу взяли участь в історико-краєзнавчій експедиції до Історико-культурного заповідника «Хортиця» (.м.Запоріжжя) .

На території  Національного заповідника «Хортиця» знаходяться музей історії козацтва та Історико-культурний комплекс «Запорізька Січ» . У рамках заходу учні мали змогу відвідати екскурсію “Острів Хортиця на Дніпрі” та екскурсію “Скіфський стан”.

На виступах Січових козаків вихованці дізналися багато цікавого про відважних воїнів, які захищали свою рідну землю – про легендарних запорозьких козаків. Вони побачили унікальну козацьку зброю, історія якої налічує сотні років, дізналися про призначення елементів екіпіровки і озброєння, які використовують козаки в бою, і побачили їх застосування на практиці. 

А ще учні 10-Б здобули перемогу в історичному квесті. Вітаємо переможців. Дякуємо організаторам за цікаву подорож.