Протягом травня учні всієї України приймали участь в IV Всеукраїнській інтернет-олімпіаді “На урок” (Весна 2020). Серед них були і вихованці медичного ліцею.

В олімпіаді з хімії приймали участь:

Агафонов Денис   (11-В кл.)     Диплом I ступеня        
Андрющенко Олексій   (10-А кл.)              Диплом III ступеня
Антонова Віра (9-В кл.) Диплом І ступеня
Артюшина Олександра   (8-А кл.)             Диплом II ступеня
Бабенко Надія (9-В кл.) Диплом І ступеня
Батраченко Таїсія      (10-А кл.)                     Диплом II ступеня
Безугла Вікторія (11-А кл.) Диплом ІІ ступеня
Белущенко Вадим (8-А кл.)                       Диплом I ступеня
Бережна Сніжана    (11-В кл.)        Диплом I ступеня        
Биданцев Владислав       (10-А кл.)            Сертифікат учасника
Бідняк Марія         (8-А кл.)                           Диплом II ступеня
Білоусов Кирило         (8-А кл.)                    Диплом II ступеня
Бондаренко Марина (11-А кл.) Диплом ІІІ ступеня
Бондаренко Надія (9-В кл.) Диплом ІІ ступеня
Бондаренко Олена   (11-В кл.)      Сертифікат учасника
Бондарчук Дарина  (11-В кл.)        Диплом II ступеня
Борисов Олександр     (10-А кл.)               Диплом III ступеня      
Боровик Катерина       (10-Б кл.)                Диплом III ступеня      
Бугайов Борис   (10-А кл.)                          Сертифікат учасника  
Бутко Олександр    (10-Б кл.)                      Сертифікат учасника
Вальчук Дар’я       (10-А кл.)                      Сертифікат учасника  
Волкова Людмила (11-А кл.)   Диплом ІІІ ступеня
Голик Михайло  (11-В кл.)              Диплом I ступеня
Гололоб Ілля        (10-Б кл.)                         Диплом II ступеня
Голуб Дар’я      (8-А кл.)                                Сертифікат учасника
Гонсіровська Богдана       (10-А кл.)          Диплом I ступеня        
Горбань Данило (9-В кл.) Диплом І ступеня
Гришнякова Катерина (9-Б кл.) Диплом ІІ ступеня
Данілевський Влад (11-Б кл.) Диплом І ступеня
Демченко Ілля (11-А кл.) Диплом ІІІ ступеня
Деребій Іван (11-А кл.) Диплом ІІІ ступеня
Дробна Марина (11-Б кл.) Диплом І ступеня
Дубина Дмитрій (11-Б кл.) Диплом ІІІ ступеня
Єпіфанцева Віра  (8-А кл.)                            Диплом I ступеня
Живова Ксенія       (10-А кл.)                       Диплом III ступеня      
Житник Єлизавета      (10-Б кл.)                Сертифікат учасника
Жихарева Софія       (8-А кл.)                       Диплом III ступеня
Забула Ніколь    (10-А кл.)                          Диплом III ступеня      
Завгородній Федір   (11-В кл.)        Сертифікат учасника
Захарова Дарія (11-А кл.) Диплом І ступеня
Земляна Тетяна (11-А кл.) Диплом І ступеня
Калініна Олена (9-Б кл.) Диплом ІІІ ступеня
Карпова Вікторія      (10-Б кл.)                    Диплом III ступеня      
Кас’ян Михайло    (11-В кл.)           Диплом I ступеня        
Кваснікова Валерія (11-А кл.) Диплом І ступеня
Коваленко Андрій     (10-А кл.)                    Диплом I ступеня
Коваленко Вероніка    (10-А кл.)                Диплом II ступеня
Кожухов Данило      (10-Б кл.)                    Диплом II ступеня
Коняшина Аліна     (10-А кл.)                    Диплом III ступеня
Кузнецова Анастасія  (11-В кл.)    Диплом II ступеня       
Кузьменко Анастасія  (11-В кл.)    Диплом I ступеня
Куць Герман          (8-А кл.)                           Диплом II ступеня
Кущ Леся             (8-А кл.)                              Диплом II ступеня
Ладико Вероника       (8-А кл.)                    Диплом III ступеня
Лазарева Анастасія    (10-Б кл.)                  Диплом III ступеня      
Лазоренко Мілена (11-А кл.) Сертифікат учасника
Левченко Роман      (10-Б кл.)                     Диплом II ступеня
Лимаренко Артур     (8-А кл.)                      Диплом I ступеня
Литвин Вікторія      (10-Б кл.)                     Диплом II ступеня
Лобач Анна (11-Б кл.) Диплом ІІІ ступеня
Мазур Маргарита    (10-Б кл.)                    Диплом II ступеня
Макаров Назарій           (8-А кл.)                 Диплом II ступеня
Марун Мирослав    (10-Б кл.)                     Диплом I ступеня
Мироненко Олександр   (11-В кл.)           Диплом III ступеня
Мирошниченко Валерія   (10-Б кл.)         Диплом II ступеня
Михайличенко Дар’я       (8-А кл.)             Диплом III ступеня
Міляховська Аліса (9-В кл.) Диплом ІІ ступеня
Морозова Надія (9-В кл.) Диплом І ступеня
Мояк Катерина (9-Б кл.) Диплом І ступеня
Новицька Елизавета      (10-Б кл.)             Диплом III ступеня
Ноздренко Роман (11-А кл.) Диплом ІІ ступеня
Окуневич Єгор (11-А кл.) Диплом ІІ ступеня
Осіюк Дар’я      (8-А кл.)                                Диплом III ступеня
Очигава Дар’я          (10-Б кл.)                     Диплом I ступеня
Павлик Ярослав (9-В кл.) Диплом І ступеня
Панаскін Олександр    (10-А кл.)             Сертифікат учасника
Парусова Ганна (11-Б кл.) Диплом ІІ ступеня
Пашкевич Софія (9-В кл.) Диплом І ступеня
Пашков Олександр (9-В кл.) Диплом І ступеня
Петерс Вікторія      (10-А кл.)                        Диплом I ступеня
Піонтковський Андрій     (10-А кл.)           Диплом III ступеня
Поповіченко Марік   (10-Б кл.)                  Диплом I ступеня        
Потіна Єва      (10-А кл.)                             Диплом III ступеня      
Раджапова Олександра (9-В кл.) Диплом ІІ ступеня
Рамазанова Елміна (9-Б кл.) Диплом ІІІ ступеня
Ролдугіна Марія (9-В кл.) Диплом І ступеня
Савельєва Дар’я      (10-Б кл.)                      Диплом II ступеня       
Саід Біляль (11-Б кл.) Диплом І ступеня
Сарана Тимур      (8-А кл.)                            Сертифікат учасника
Сафонова Ауріка    (11-В кл.)          Диплом II ступеня       
Сенюк Олена (9-В кл.) Диплом ІІІ ступеня
Сіроух Софія          (10-Б кл.)                         Диплом II ступеня       
Скосар Дарина    (8-А кл.)                            Диплом I ступеня
Соніч Вероніка (9-Б кл.) Диплом ІІІ ступеня
Сохацька Єва      (10-А кл.)                         Диплом III ступеня      
Сьомін Михайло (11-А кл.) Диплом ІІ ступеня
 Тиханова Олександра      (8-А кл.)            Диплом II ступеня
Троцька Яна     (10-Б кл.)                              Диплом III ступеня
Тютюнник Марія (9-Б кл.) Диплом І ступеня
Федорєєва Діана       (10-А кл.)                     Диплом I ступеня
Фоменко Дмитро    (8-А кл.)                       Диплом II ступеня
Харченко Софія     (8-А кл.)                          Диплом III ступеня
Хохлова Катерина   (11-В кл.)        Диплом I ступеня        
Чечотка Катерина       (8-А кл.)                   Сертифікат учасника
Шевцова Ольга (11-А кл.) Диплом І ступеня
Шестопалова Ліана (9-Б кл.) Диплом ІІ ступеня
Шипуліна Карина  (11-В кл.)          Диплом II ступеня
Шиханцова Вікторія (11-Б кл.) Диплом ІІІ ступеня
Шишова Анастасія         (10-А кл.)             Диплом II ступеня
Щеглова Валерія       (8-А кл.)                     Диплом I ступеня
Юдін Єгор (9-Б кл.) Диплом І ступеня
Юдін Олександр (9-Б кл.) Диплом І ступеня
Яковенко Дмитро     (8-А кл.)                      Диплом II ступеня

Вітаємо всіх учасників і переможців олімпіади!