На день Святого Миколая, 19 січня, відбувся цікавий та веселий біолого-екологічний квест серед шкільних команд міста Дніпра, запрошення на який ми отримали від Іванець Катерини Трохимівни, методиста відділення хімії та біології комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» ДОР».
Цей захід щорічно проводиться співробітниками біолого-екологічного факультету Дніпровського національного унівеситету ім. Олеся Гончара. Але цей рік став особливим: через карантинні обставини команди не змогли зустрітися віч-на-віч. Проте онлайн-змагання виявилися не менш захопливими!
Перед початком квесту учасників привітав та побажав перемоги завідувач кафедри загальної біології та водних біоресурсів, кандидат біологічних наук Маренков Олег Миколайович.
У квесті брали участь 14 команд із різних шкіл, серед них і команда медичного ліцею “Paracels”.
Склад нашої команди: Юдін Олександр (10-А), Морозова Надія (10-Б), Горбатенко Валерія (10-В), Кириченко Нестор (9-Б), Сінянський Арсеній (9-В), Усенко Марія (9-Г), Яковенко Дмитро (9-А).

За посиланням команда заходила до онлайн-кімнат, де виконувала різні інтерактивні завдання: проводили біохімічні досліди, визначали химерних тварин, зіставляли біологічні об’єкти з цікавими фактами про них.
Учні виявили не тільки глибокі знання з різних сфер біології, але і проявили кмітливість та відмінні навички командної роботи під час пошуку відповідей на складні запитання.
Команда “Paracels” посіла І місце.
Крім того, за найбільшу кількість набраних балів серед усіх учасників, наша команда була визнана абсолютним переможцем біолого-екологічного квесту 2020 року!
Вітаємо всіх учасників з цим досягненням!

Дякуємо вчителям біології Саленко Ганні Іванівні, Машкіній Тетяні Володимирівні та Яковенко Катерині Василівні за підготовку наших учнів.

Детальніше:
Дніпропетровське відділення Малої академії наук України