18 грудня ліцеїсти стали учасниками Всеукраїнського онлайн-форуму «COVID-19 нас не зупинить».
Форум був присвячений підвищенню рівня мотивації підлітків та розвитку лідерських якостей. У заході взяв участь і Президент України, який поділився власним досвідом та розповів де знайти мотивацію аби досягнути бажаних результатів.
У програмі були виступи відомих українських та світових спікерів, блогерів, підприємців, співаків на теми розвитку лідерських та комунікаційних навичок, підприємницького мислення та блогінгу. Було представлено багато цікавої та пізнавальної інформації. Зокрема, Семен Кременюк – блогер, керівник продюсерського центру компанії AIR Media-Tech – Міжнародного партнера YouTube, Instagram, TikTok, розповів, який контент принесе найкращі охоплення та великі заробітки власнику YouTube.
Разом із крутим спікером-мотиватором Іцхаком Пінтосевичем поговорили про мрії, досягнення цілей, страхи та лінь.
Анастасія Дьякова – експерт з безпечного Інтернету, порадила, що робити, якщо ти зіткнувся з шахраями у мережі. Дізнались, що радить Руслан Кузнецов аби стати успішним у будь-якій сфері свого життя. Євген Клопотенко, український кулінарний експерт і засновник соціального проєкту  «Cult Food» поділився з нами своїми планами та результатами щодо зміни культури шкільного харчування.
Alyona Alyona – українська реперка, яка просуває дійсно якісний контент на широкі аудиторії, розказала про репутацію в Інтернеті, хейтерів та як не віддавати їм свій цінний час.DJ Crystal Girl – наймолодша діджейка України створила музикальний настрій на форумі!
Дякуємо організатором за можливість розвивати свої life skills.

Марія Тютюнник