25 лютого виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки – української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.
У нашому ліцеї була зроблена виставка малюнків до різних творів Лесі Українки. Учні 9-х класів декламували вірші Лесі. Десятикласники брали участь у захопливій та цікавій вікторині.
Леся Українка залишила після себе великий літературний доробок і вона завжди буде для нас живою.

До 150-річчя Лесі Українки

Люди, як зорі, полишають свій слід у свідомості майбутніх поколінь, особливо люди талановиті.
Кожним словом, кожним променем думки живе в душі українського народу людина, ім’я якій – Леся Українка.
Учні 10-В класу медичного ліцею «Дніпро» взяли активну участь у заходах, присвяченим ювілейній даті великої поетеси.
Анастасія Шевченко провела пошукову роботу на тему: «Родина Драгоманових-Косачів» в історії України», Олена Сенюк і Валерія Горбатенко виконали малюнки. Ці роботи було надіслано на Всеукраїнський конкурс «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці.
Цікавим також був урок «Дочка Прометея», де учні підготували розповіді і презентації на теми: «Життєвий і творчий шлях Лесі Українки (Варвара Хімчик, Софія Івачова, Єва Кондрашова); «Подорожі Лесі Українки» (Марія Парусова, Ярослава Новікова); «Волинь в життєтворчості Лесі Українки» (Поліна Сидорчук).
Цікавою була інсценізація уривка з драми-феєрії «Лісова пісня». Декламація поезії «Тиша морська» Анастасії Шевченко та Анастасії Орел особливо вразила слухачів.
Артем Дяченко та Дмитро Білозерський провели цікаву вікторину: «Чи знаєте ви Лесю Українку?»
Перегорнувши сторінки життя дочки Прометея, учні зрозуміли, що сила людини – в її дусі, в чистоті духовній, в її міці.