В медичному ліцеї відбулися бесіди ліцеїстів з представниками патрульної поліції. Десятикласники поспілкувалися, з Ксенією Сєрєнко, старшим лейтенантом поліції, старшим інспектором з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Дніпропетровській області та Аллою Малиновською-Поправкою, старшим лейтенантом поліції, заступником начальника відділу зв’язків з громадскістю УПП у Дніпропетровській області.
Основним завданням зустрічей була розмова про те, як попередити та усунути негативні явища, пов’язані з жорстоким поводженням неповнолітніх стосовно однолітків.

Працівники поліції обговорили з учнями поняття «булінгу». З’ясовували також його види і форми,  обговорили питання щодо його протидії. Було наголошено на неприпустимості жорстокості й насильства серед дітей. Зупинились на злочинах проти життя і здоров’я, честі та гідності людини. Приведені конкретні приклади з життя. Ліцеїсти ставили хвилючі їх запитання й отримували конкретні відповіді від представників закону.