З 09 по 11 січня 2023 року у ліцеї відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Попри всі складнощі із вимкненням світла, перебоями з інтернетом, постійними повітряними тривогами ліцеїсти протягом року разом зі своїми керівниками займалися науковою роботою, дослідженнями. Юні дослідники продемонстрували журі конкурсу високий рівень підготовки, змістовні дослідження та свою майстерність. Слід відмітити, що 4 учні 10 класу ліцею захищали свої роботи у двох секціях та показали високий рівень, а саме Катерина Симон (Секції Історія України та Психологія), Костянтин Корчуганов (Секції Хімія та Екологія), Ярослав Горбаньов (Секції Медицина та Історія України) та Роман Родинський (Секції Агрономія та Історичне краєзнавство).
Перемогу у І етапі здобули 127 юних науковців. Дякуємо їм за участь та бажаємо успіхів на ІІ етапі Конкурсу! А також щиро вдячні всім науковим керівникам, які у нелегкі часи для нашої країни підтримують ліцеїстів у їх кроках до науки, захоплюють їх дослідницькою діяльністю та спонукають до нових відкриттів!
Більше фото тут