За результатами 2017-2018 навчального року:

Переможці обласних та Всеукраїнських етапів учнівських олімпіад та МАН України.
Обласний етап:
Олімпіади: 10 учнів – з хімії, 12 учнів – з біології, 2 учні – з історії, 1 учень – з географії, 1 учень – з англійської мови.
МАН України: 2 учні – секція “Медицина”, 2 учні – секція “Хімія”, 1 учень – “Загальна біологія”.
Всеукраїнський етап:
2 учні – призери конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (сексції “Медицина” та “Хімія”).

Преміант Дніпропетровської обласної ради.

В червні 2018 року було визначено переможців, які отримали премію ДОР, серед яких – випускниця ліцею Коваль Анастасія (номінація “Юні дарування Дніпропетровщини”). Дякуємо Глібу Олександровичу Пригунову за ініціативу в проведенні цього конкурсу, а також всім, хто не залишився байдужим та підтримав Анастасію своїми голосами!

Результати ЗНО-2018.
Середній бал по ліцею:
– українська мова – 184,8;
– біологія – 189,9;
– хімія – 189,6.
6 учнів отримали 200 балів з хімії: Петрова Діана, Морозова Віра, Постовой В’ячеслав, Єханін Микита, Мельникова Марія, Мазуріна Марія.

За даними сайту “Інформатор”  серед шкіл міста Дніпра за результатами ЗНО-2018 ліцей посів І місце з біології, ІІ місце з української мови та літератури, VI місце з математики.

За даними інформаційного освітнього ресурсу «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року, у якому ліцей посідає VI місце серед 200 кращих шкіл України, І місце серед 175 закладів загальної середньої освіти Дніпра. За рейтингом шкіл України за результатами ЗНО 2018 року ліцей знаходиться на І місці з хімії та біології.

Географія вступу випускників ліцею 2017-2018 н.р.

Дослідно-експериментальна робота Всеукраїнського рівня.

У 2017-2018 навчальному році було завершено дослідно-експериментальну роботу Всеукраїнського рівня «Розробка інноваційного комплексу профільного навчання і його реалізація в умовах безперервної медичної освіти». Звіт про завершення IV етапу було надано комісії Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Літня хіміко-біологічна школа-2018.

Вперше за 8 років літня школа була проведена на базі дитячого оздоровчого табору «Веселка», що знаходиться в курортному місті Скадовськ Херсонської області, під час якої учні не тільки отримали нові знання, брали участь в інтелектуальних змаганнях, відвідували екскурсії, а й мали змогу оздоровитися перед наступним навчальним роком.

Сучасне оснащення кабінетів.

На святі “Останній дзвоник” Гліб Олександрович Пригунов вручив вчителям і учням ліцею подарункові сертифікати на сучасне оснащення кабінетів хімії, фізики, біології з цифровими лабораторіями “Einstein”, яке станом на 1 вересня 2018 року готове до використання. В новому навчальному році це обладнання надасть змогу учням та вчителям ефективно працювати на уроках та отримувати ще вищі результати.