За результатами 2018-2019 навчального року:

Переможці обласних та Всеукраїнських етапів учнівських олімпіад та МАН України.
Обласний етап (22 переможця):
Олімпіади: 9 учнів – з хімії, 10 учнів – з біології, 1 учні – з історії, 1 учень – з географії, 1 учень – з англійської мови.

Всеукраїнський етап:

Волкова Людмила посіла ІІІ місце з олімпіади з біології.

МАН України (10 переможців): 4 учні – секція “Медицина”,  1 учень – секція “Хімія”, 2 учня – “Загальна біологія”, 1 учень – “Валеологія”, 1 учень – “Психологія”, 1 учень – “Ботаніка.Зоологія”.
Всеукраїнський етап:
2 учні – призери конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (секція “Загальна біологія” – Криворучко Марія та секція “Хімія” – Сорокін Микита).

Преміант Дніпропетровської обласної ради.

В червні 2018 року було визначено переможців, які отримали премію ДОР, серед яких – випускниця ліцею Криворучко Марія (номінація “Юні дарування Дніпропетровщини”). Дякуємо Глібу Олександровичу Пригунову за ініціативу в проведенні цього конкурсу, а також всім, хто не залишився байдужим та підтримав Марію своїми голосами!

Результати ЗНО-2018.
Середній бал по ліцею:
– українська мова – 184,8;
– біологія – 189,9;
– хімія – 189,6.
6 учнів отримали 200 балів з хімії: Петрова Діана, Морозова Віра, Постовой В’ячеслав, Єханін Микита, Мельникова Марія, Мазуріна Марія.

За даними сайту “Фокус” медичний ліцей посів IV місце серед 100 кращих шкіл України.

За даними сайту “Інформатор”  серед шкіл міста Дніпра за результатами ЗНО-2018 ліцей посів І місце з біології, ІІ місце з української мови та літератури, VI місце з математики.

За даними інформаційного освітнього ресурсу «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року, у якому ліцей посідає VI місце серед 200 кращих шкіл України, І місце серед 175 закладів загальної середньої освіти Дніпра. За рейтингом шкіл України за результатами ЗНО 2018 року ліцей знаходиться на І місці з хімії та біології.

Географія вступу випускників ліцею 2017-2018 н.р.

Дослідно-експериментальна робота Всеукраїнського рівня.

У 2017-2018 навчальному році було завершено дослідно-експериментальну роботу Всеукраїнського рівня «Розробка інноваційного комплексу профільного навчання і його реалізація в умовах безперервної медичної освіти». Звіт про завершення IV етапу було надано комісії Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Літня хіміко-біологічна школа-2018.

Вперше за 8 років літня школа була проведена на базі дитячого оздоровчого табору «Веселка», що знаходиться в курортному місті Скадовськ Херсонської області, під час якої учні не тільки отримали нові знання, брали участь в інтелектуальних змаганнях, відвідували екскурсії, а й мали змогу оздоровитися перед наступним навчальним роком.

Сучасне оснащення кабінетів.

На святі “Останній дзвоник” Гліб Олександрович Пригунов вручив вчителям і учням ліцею подарункові сертифікати на сучасне оснащення кабінетів хімії, фізики, біології з цифровими лабораторіями “Einstein”, яке станом на 1 вересня 2018 року готове до використання. В новому навчальному році це обладнання надасть змогу учням та вчителям ефективно працювати на уроках та отримувати ще вищі результати.