10 вересня  в гуртожитку медичного ліцею-інтернату «Дніпро» традиційно відбулася посвята в мешканці гуртожитку . Як ви вже здогадалися, важливими «персонами» на нашому святі були  саме учні  8-9 класів, які  цього року заселилися в гуртожиток !!!

Це вони внесли переполох  до нашого  гуртожитку, це вони не знають ще номерів телефонів свого вихователів, куратора, не запам’ятали   ім’я та по батькові помічників вихователя, що цілодобово опікуються ними, плутаються в нумерації кімнат і поки  що не зовсім пам’ятають    графік роботи душових… Зате вони найвеселіші, найцікавіші, це їхні обличчя світяться гордістю за себе – їм вдалося вступити до  ліцею, а ще основне   – їм пощастило заселитися до нашого ГУРТОЖИТКУ!

Дійство пройшло в абсолютно неочікуваній для всіх формі.

Для того, щоб стати справжніми   мешканцями гуртожитку, учні 8-9 класів  повинні були пройти   випробування, які для них підготували старшокласники, що мешкають тут  вже  2 роки..

Першим завданням для учасників було намалювати себе, асоціюючи   з природою та  погодою. Виявилось, що погода в нашому другому домі – гуртожитку- більшою мірою  сонячна тепла та привітна. Це всіх порадувало.

Далі проводились цікаві ігри та конкурси, в яких новоприбулі вихованці активно брали участь. Та це ще не все, хлопці й дівчата офіційно присягнули, проговоривши  клятву  бути активними, вихованими,  толерантними та дотримуватись правил проживання в гуртожитку.

Все пройшло  в надзвичайно веселій, теплій і домашній атмосфері.

Вітаємо наших молодших вихованців, адже відтепер вони справжні мешканці свого гуртожитку!

Вихователь Л.Д.Коврига

План виховної роботи