Шановні друзі,

учні шкіл міст і сіл Дніпропетровської області!

Пропонуємо Вам змінити Ваше життя на краще і запрошуємо Вас продовжити
навчання в 8 та 9 класах  у Науковому медичному ліцеї “Дніпро” при ДДМУ.

Науковий медичний ліцей «Дніпро» – це навчально-виховний заклад для обдарованих та здібних
дітей Дніпропетровської області з поглибленим вивченням природничих дисциплін та
фундаментальним рівнем середньої освіти.

Наш девіз: “Fai la tua vita” – “Створи своє життя”.

Хто у нас навчається?

Відібрані за конкурсом обдаровані учні 8-11 класів з міст та сіл Дніпропетровської області.

Які умови навчання?

Всі учні ліцею забезпечуються підручниками та необхідними посібниками з усіх
предметів. Для приїжджих учнів є гуртожиток. Вихованці гуртожитку забезпечуються чотириразовим харчуванням, учні міста – гарячим обідом в їдальні.
Здійснюється цілодобовий нагляд за вихованцями в гуртожитку з боку вихователів та чергових. В ліцеї та в гуртожитку працюють лікар і практичний психолог.
Навчальні заняття з відповідної дисципліни в ліцеї-інтернаті тривають дві академічні
години (пара) з перервами між ними і проводяться за розкладом.

Навчально-виховний процес здійснюється за різними формами: у вигляді уроків, лекцій, лабораторно-практичних та семінарських занять, диспутів, курсових робіт, навчально-виробничих екскурсій, літньої виробничої практики.

Поглиблена підготовка учнів досягається в результаті вивчення факультативів, спецкурсів, відвідування занять у гуртках, студіях, а також практики в навчальних і наукових лабораторіях, медичних установах.

В ліцеї навчально-виховна робота поєднується з науково-методичною, науково-дослідною та експериментальною, поряд з традиційними методами і формами використовуються інноваційні технології навчання.

До навчального плану введено спецкурси: «Латинська мова», «Загальний догляд за хворими», «Спеціальний догляд за хворими», «Охорона праці в галузі медицини», «Ділова українська  мова», «Професійна етика та деонтологія».

Які переваги мають випускники ліцею?

Ліцей – спеціалізований навчальний заклад ІІ-ІІІ ступеня з поглибленим вивченням біології та хімії.  Практичні навички з догляду за хворими ліцеїсти опановують в Дніпропетровському обласному госпіталі ветеранів війни.

Статуси Наукового медичного ліцею  «Дніпро»:

  • єдиний в області медичний ліцей для профільного поглибленого навчання відібраних за конкурсом обдарованих учнів з міст і сіл області;
  • має статус спеціалізованої школи-інтернату з поглибленої підготовки дітей у галузі природничих дисциплін;
  • належить до асоційованих шкіл ЮНЕСКО і бере активну участь у міжнародних освітніх проектах за екологічним, культурологічним напрямками, що передбачає знання іноземної мови і застосування сучасних інформаційно-комунікативних технологій.

Випускники Наукового медичного ліцею «Дніпро» щорічно показують високі результати у зовнішньому незалежному оцінюванні з біології, хімії та української мови і літератури. За результатами ЗНО 2018 року ліцей посів ІV місце в Україні серед 100 кращих шкіл.

Кожен рік у медичному ліцеї є випускники, що отримують з профільних предметів 200 балів.

Які перспективи подальшого навчання?

Щорічно всі випускники вступають до вищих навчальних закладів за напрямками підготовки: медицина, біологія, хімія, психологія, фармакологія, ветеринарія тощо.

Заява (підготовчі курси)ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРСИ