Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Інформація щодо платних освітніх послуг

З метою створення умов для конкурсного відбору здібної молоді для навчання в Комунальному закладі освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро», підготовки їх до конкурсних іспитів, обміну досвідом поглибленого вивчення предметів за природничим напрямком зі школами області, на базі медичного ліцею-інтернату з 2004 року впроваджені та працюють по теперішній час підготовчі курси.

Заняття на курсах проводяться з хімії, біології, фізики, математики, української мови з метою повторення та узагальнення навчального матеріалу, а для випускників 11-х класів ліцею – за переліком предметів ЗНО. Випускники 11-х класів ліцею обирають за власним бажанням предмети повторювального курсу, що дають можливість учням систематизувати знання при підготовці до ДПА та ЗНО. Також організовані курси з англійської мови для учнів ліцею 8-х – 10-х класів.

До числа слухачів підготовчих курсів зараховуються всі бажаючі учні, незалежно від місця їх проживання. Зарахування на підготовчі курси здійснюється на підставі двостороннього договору на надання освітніх послуг. Згідно з п.3 ст.78 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017р. та Постанови Кабінету Міністрів України №796 від 27.08.2010р. навчання на підготовчих курсах проводиться на платній основі. Розмір плати встановлюється на підставі калькуляції витрат на освітні послуги, що надаються згідно з діючим законодавством.