ДО УВАГИ

ВЧИТЕЛІВ, УЧНІВ ТА БАТЬКІВ!

Відповідно до п.5 Порядку переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07..2015  №762, та згідно з рішенням педагогічної ради Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро» (протокол №7 від 06.02.2020)

переведення учнів 9 класів до 10 класу ліцею з поглибленим вивченням хімії та біології на 2020-2021 навчальний рік буде здійснюватися шляхом конкурсу.

              Відповідно до рішення педради від 22.04.2020 розроблено два сценарії проведення конкурсних випробувань для учнів 9-х класів, які виявили бажання продовжувати здобувати повну загальну середню освіти в ліцеї:

  • Карантин завершується кінець травня – початок червня: конкурсне випробування з хімії та біології відбудеться 22.06.2020. Термін подання заяв щодо участі у конкурсі  з 15 травня по 15 червня.
  • Карантин завершується початок серпня:  конкурсне випробування з хімії та біології відбудеться 17.08.2020. Термін подання заяв щодо участі у конкурсі з 10 липня по 10 серпня.

Заяви можна подавати на електронну пошту ліцею  у сканованій формі без електронного цифрового підпису.

Безконкурсне переведення з 9 до 10 класу ліцею буде здійснюватися для:

  • здобувачів освіти, які за результатом річного оцінювання та державної підсумкової атестації мають високий рівень знань з хімії та біології;
  • для переможців ІІІ та IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад;
  • для переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України;
  • для учасників та переможців Всеукраїнських турнірів юних хіміків та юних біологів.

Адміністрація