Наш психолог – Заспенко Олена Віталіївна

Любі ліцеїсти, шановні батьки, у період з 11.01.2021 по 22.01.2021 ви зможете звернутися до психолога у режимі онлайн через чат teams або контактами нижче (за графіком: СЕРЕДА, П’ЯТНИЦЯ 14:00 – 17:00).

Контакти для звернень:

електронна адреса domly.psycologist@gmail.com
скайп-логін elena_zaspenko

Корисні поради для випускників ви можете прочитати в статті #ЩастиНаЗНО: Світлана Ройз — Як Впоратися Зі Стресом На ЗНО.

Статті практичного психолога для учнів випускних класів та їх батьків:

Вправи для гармонізації стресу

Тести для оцінки готовності до іспитів:

Тест 1

Тест 2

Любі ліцеїсти,
Цього року Ви проходили тестування на визначення типу темпераменту за методикою Г.Айзенка (Eysenck Personality Inventory). Сподіваюсь Ви зможете отримати користь від інформації щодо результатів тесту. Розуміючи особливості свого темпераменту можна краще усвідомити свої сильні сторони, зони розвитку і обмеження у деяких аспектах життєдіяльності та взаємодії з іншими людьми. Особливо корисним є розуміння власного темпераменту під час вибору майбутньої професії або сфери самореалізації та розкриття власних талантів. Розуміння особливостей свого темпераменту та, у більш загальному сенсі, себе – це підґрунтя для прийняття краси і неповторності свого внутрішнього світу, а також доброго і співчутливого ставлення до себе без намагання переробити себе під якийсь модний або більш прийнятний шаблон.
Мій темперамент – моя унікальність