8-А  клас

Куратор  класу:  Петрова   Оксана  Вікторівна

Кабінет  №    7 

 

1. Алароуж  Нізар  Амінович
2. Банник  Мирослава Геннадіївна
3. Бойко  Анастасія  Олегівна
4. Борисова  Анастасія  Павлівна
5. Васильєва  Анастасія  Сергіївна
6. Волошина  Євгенія  Ігорівна
7. Гвозденко  Анастасія  Валеріївна
8. Діхтяренко  Дарина  Денисівна
9. Карп  Святослав  Олександрович
10. Карп  Ярослав  Олександрович
11. Мала  Ксенія  Ігорівна
12. Мороз  Юлія  Артурівна
13. Полуденко  Микита  Олегович
14. Сусідко  Марія  Олександрівна
15. Чабан  Лілія  Дмитрівна
16. Шеремет  Крістіна  Андріївна
17. Шульженко  Владислав  Євгенович
18. Щуровська  Марія   Віталіївна

 

 

8-Б  клас

Куратор  класу:  Смітюк  Наталія  Михайлівна

Кабінет  №    14        

 

1. Архипова  Марина  Дмитрівна
2. Бечке  Андрій  Ігорович
3. Бойченко  Єлизавета  Миколаївна
4. Бондаренко  Олексій  Олександрович
5. Василець  Єгор  Андрійович
6. Васильєв  Артем  Максимович
7. Дмитрієва  Ірина  Миколаївна
8. Зданевич  Поліна  Вікторівна
9. Келасьєва  Евеліна  Денисівна
10. Крючіхін  Тихон  Акімович
11. Маленюк  Максим  Юрійович
12. Мамедова  Айлін Хегані  кизи
13. Мацієвська  Марія  Андріївна
14. Мосейчук  Дар’я  Костянтинівна
15. Попова  Віолетта  Віталіївна
16. Скупейко  Крістіна  Андріївна
17. Субботін  Владислав  Андрійович
18. Чепурко  Олександр  Сергійович

 

 

9-А  класу

Куратор  класу:  Медведєва  Ірина  Анатоліївна

Кабінет  №    9 

 

1. Артеменко  Олександр  Сергійович
2. Велієва  Сабіна  Аділ кизи
3. Галушка  Вероніка  Ігорівна
4. Галушка  Софія  Ігорівна
5. Грищенко  Матвій  Іванович
6. Дикун  Даніела  Дмитрівна
7. Долинська  Софія  Олександрівна
8. Жирко  Міланія  Євгенівна
9. Завгородній  Домінік  Олександрович
10. Іванушкіна  Марія  Олегівна
11. Клименко  Ярослав  Євгенович
12. Крилов  Максим  Дмитрович
13. Левченко  Анастасія  Василівна
14. Лєбєдєва  Катерина  Віталіївна
15. Лищенко  Соломія  Дмитрівна
16. Меньшикова  Діана  Русланівна
17. Оболонська  Тамара  Олексіївна
18. Сизоненко  Мілєна  Сергіївна
19. Терханов  Андрій  Андрійович
20. Тікунова  Олександра  Ігорівна
21. Чиманська  Анна   Едуардівна
22. Чуднівець  Софія  Геннадіївна

 

 

9-Б  клас

Куратор  класу:  Сорочан  Ілона  Володимирівна

Кабінет  №    6 

 

1. Бочарнікова  Катерина  Андріївна
2. Ведмеденко  Дарина  Сергіївна
3. Запашна  Поліна Миколаївна
4. Зімбровська  Софія  Сергіївна
5. Ковтун  Владислава  Олегівна
6. Курдюкова  Владислава  Юріївна
7. Мамедова Нармін  Яшар  кизи
8. Мартиненко  Ірина  Віталіївна
9. Мироненко  Данііл  Сергійович
10. Миронов  Ілля  Миколайович
11. Неханевич  Софія  Олегівна
12. Панченко  Таїсія  Станіславівна
13. Петросян  Роберт  Рудікович
14. Писарєва  Васіліса  Євгенівна
15. Прядко  Олександр   Юрійович
16. Савенко  Марія  Сергіївна
17. Савченко Євгенія  Олександрівна
18. Сидоренко Анастасія  Іллівна
19. Снісар  Марія  Андріївна
20. Тернова-Чернявська  Евеліна  Ігорівна
21. Ткач  Яна  Дмитрівна
22. Фомінова  Поліна  Віталіївна
23. Ханов  Ілля  Вікторович

 

 

 

9-В  клас

Куратор  класу:  Косенко  Роман  Сергійович

Кабінет  №    21        

 

1. Барабоша  Анастасія  Денисівна
2. Бурба  Гліб  Вікторович
3. Вакуленко  Варвара  Василівна
4. Вишневська  Ксенія  Євгенівна
5. Грибкова  Поліна  Сергіївна
6. Дудка  Софія Володимирівна
7. Ейсмунд  Кіра  Петрівна
8. Євсігнєєва  Олександра  Сергіївна
9. Забула  Мішель  Максимівна
10. Кобеляцький  Юрій  Тарасович
11. Константиновська  Ірина  Євгенівна
12. Кряж  Майя   Сергіївна
13. Муханова   Ольга Вячеславівна
14. Окуневич  Матвій Едуардович
15. Павлов  Данііл  Миколайович
16. Романченко  Єлизавета  Романівна
17. Роскопенко  Юлія  Сергіївна
18. Сторожук  Аріна  Євгенівна
19. Супрун  Еліна  Юріївна
20. Таран  Олексій  Михайлович
21. Філіппова  Олександра  Володимирівна
22. Шивиков  Віктор  Євгенович

 

 

 

  10-А  клас

Куратор  класу:  Відєшина  Віра  Василівна

Кабінет  №     15       

 

1. Баранова  Дар’я  Сергіївна
2. Біла  Марія  Олексіївна
3. Бондаренко  Владислав  Віталійович
4. Горбаньов  Ярослав  Ігорович
5. Демещик  Олена  Андріївна
6. Демченко  Ксенія   Олександрівна
7. Драган  Ельза  Михайлівна
8. Єрьоміна  Карина  Григорівна
9. Зиблий  Іван  Денисович
10. Ільченко  Анастасія  Сергіївна
11. Корчуганов  Констянтин  Сергійович
12. Крамський  Радомир  Олександрович
13. Лінник  Емілія  Олександрівна
14. Лобань  Крістіна  Сергіївна
15. Образцов  Артем  Ігорович
16. Полтавець  Надія  Євгенівна
17. Родинський  Роман  Олександрович
18. Симон  Катерина  Ігорівна
19. Степанський Максим  Дмитрович
20. Чернецький  Євгеній  Сергійович
21. Юрченко  Марко  Олександрович

 

 

 

10-Б  клас

Куратор  класу:  Яковенко  Катерина  Василівна

Кабінет  №    17        

 

1. Батаєва Вікторія Вікторівна
2. Босенко  Єгор  Денисович
3. Бужанська Поліна  Максимівна
4. Голик  Арсеній  Володимирович
5. Горб-Гаврильченко Артем  Олександровчи
6. Дралевський Михайло  Сергійович
7. Євсеєвичева  Влада  Тимурівна
8. Жирова  Анастасія  Андріївна
9. Кострикіна  Яся  Андріївна
10. Кравченко  Вікторія  Юріївна
11. Леонов  Владислав  Андрійович
12. Ліщинюк  Микита  Денисович
13. Лобода  Лев  Ілліч
14. Масловська  Валерія  Олександрівна
15. Парфьонова  Кіра  Вадимівна
16. Похил Анастасія  Володимирівна
17. Редько  Данило  Дмитрович
18. Ремінець  Арсеній  Віталійович
19. Чопорова Єлизавета  Євгеніївна
20. Ющенко  Дмитро  Михайлович
21. Якушева  Софія  Станіславівна

 

 

 

 

 

10-В  клас

Куратор  класу:  Четвертак  Елла  Миколаївна

Кабінет  №    13        

 

1. Антипов Костянтин Олегович
2. Бутманова  Ірина  Максимівна
3. Гребеньков  Кирило  Максимович
4. Дейнеко  В’ячеслав  Ілліч
5. Завгородній  Євген  Анатолійович
6. Зінгер  Олександр  Владіславович
7. Калюжний  Михайло  Олександрович
8. Козельчук-Панулін  Святослав  Ігорович
9. Коломоєць  Ярослав  Олегович
10. Корягін  Федір  Вадимович
11. Котенко  Назар  Вадімович
12. Кравченко  Дар’я  Вадимівна
13. Лукачова  Домініка  Дмитрівна
14. Мережко  Наталія  Андріївна
15. Парубець  Кирило  Віталійович
16. Полюлях  Анастасія  Вячеславівна
17. Римар  Єва  Вячеславівна
18. Філіна  Єва  Костянтинівна
19. Чилая  Тінатін  Григорівна
20. Шевцова  Тетяна  Вадимівна

 

 

 

11-А  клас

Куратор  класу:  Слугіна  Анжеліка  Олександрівна

Кабінет  №    12        

 

1. Белущенко  Вадим  Вадимович
2. Бідняк  Марія  Валентинівна
3. Дацковський Владислав Дмитрович
4. Дрозд  Крістіна  Віталіївна
5. Єпіфанцева  Віра  Вячеславівна
6. Жихарєва  Софія  Кирилівна
7. Калмиков Євген  Павлович
8. Коханюк Анастасія  Олександрівна
9. Кулик Анастасія  Віталіївна
10. Куць Герман  Олександрович
11. Кущ  Леся  Ігорівна
12. Лимаренко Артур  Євгенович
13. Макаров Назарій  Назарійович
14. Марагулян Моніка  Зохрапівна
15. Михайличенко  Дар’я  Олександрівна
16. Мінько  Ірина  Олексіївна
17. Наконечна Анна  Тарасівна
18. Осіюк Дар’я  Павлівна
19. Павлющик Вікторія  Андріївна
20. Паращенко Михайло Олександрович
21. Сафін Данііл  Валерійович
22. Телиця  Руслана  Олександрівна
23. Тиханова Олександра Олексіївна
24. Фоменко  Дмитро  Антонович
25. Щеглова Валерія Романівна
26. Янковська Софія  Вадимівна

 

 

 

11-Б  клас

Куратор  класу:  Шульженко  Наталія  Миколаївна

Кабінет  №    5 

 

1. Алексюк  Костянтин Олександрович
2. Вакуленко Поліна  Василівна
3. Вільхова Поліна  Андріївна
4. Воробйов Володимир  Олександрович
5. Габдєєва Марія  Андріївна
6. Гірман  Марія  Андріївна
7. Кожушко  Макар  Валентинович
8. Козлова Маріанна  Олександрівна
9. Костур Євгеній  Андрійович
10. Кошнарьова Катерина  Михайлівна
11. Маленюк Оксана  Юріївна
12. Мартиненко Ангеліна  Ігорівна
13. Маштак Єва  Кирилівна
14. Мирошниченко Анастасія Віталіївна
15. Островська Інна  Андріївна
16. Палієнко Микита  Сергійович
17. Пестрикова Єлизавета Сергіївна
18. Раневська Поліна  Володимирівна
19. Сарана Тимур  Андрійович
20. Супрун Анастасія Олександрівна
21. Фрумкін  Ніколь  Еліяумівна
22. Ханова Ксенія  Вікторівна
23. Хижняк Марія  Олександрівна
24. Шелестов Олександр Кирилович
25. Шмалько  Стефанія  Денисівна