8-А клас

  1. Артюшина Олександра Вадимівна
  2. Белущенко Вадим Вадимович
  3. Бідняк Марія Валентинівна
  4. Білоусов Кирило Максимович
  5. Голуб Дар’я Сергіївна
  6. Єпіфанцева Віра Вячеславівна
  7. Жихарєва Софія Кирилівна
  8. Куць Герман Олександрович
  9. Кущ Леся Ігорівна
  10. Ладико Вероніка Дмитрівна
  11. Лимаренко Артур Євгенович
  12. Макаров Назарій Назарійович
  13. Михайличенко Дар’я Олександрівна
  14. Осіюк Дар’я Павлівна
  15. Радіонова Катерина Юріївна
  16. Сарана Тимур Андрійович
  17. Скосар Дарина Олександрівна
  18. Тиханова Олександра Олексіївна
  19. Фоменко Дмитро Антонович
  20. Харченко Софія Романівна
  21. Чечотка Катерина Максимівна
  22. Щеглова  Валерія  Романівна

8-Б клас

  1. Алексюк Костянтин Олександрович
  2. Артюхова Злата Андріївна
  3. Воробйов Володимир Олександрович
  4. Гірман Марія Андріївна
  5. Дрозд Крістіна Віталіївна
  6. Ігумнова Ольга Ярославівна
  7. Кириченко Нестор Андрійович
  8. Ковальова Марія Вячеславівна
  9. Кожушко Макар Валентинович
  10. Коляда Дар’я Валеріївна
  11. Кошнарьова Катерина Михайлівна
  12. Лимаренко Ангеліна Олександрівна
  13. Маметьєв Михайло Андрійович
  14. Марагулян Моніка Зохрапівна
  15. Масловська Анастасія Володимирівна
  16. Мінько Ірина Олексіївна
  17. Ноздрюк Валерія Тимурівна
  18. Сіра Олександра Євгенівна
  19. Фрумкін Ніколь Еліяумівна
  20. Харченко Софія Іванівна
  21. Шевченко Ігор Олександрович
  22. Шелестов Олександр Кирилович
  23. Шилова Марина Дмитрівна
  24. Янковська  Софія  Вадимівна

9-А клас

  1. Антонов Даниїл Романович
  2. Біла Діана Миколаївна
  3. Білозерський Дмитро Дмитрович
  4. Бродовська Марія Ігорівна
  5. Горбатенко Валерія Костянтинівна
  6. Джерелейко Віталій Олексійович
  7. Дука Валерія Ярославівна
  8. Коростельова Руслана Віталіївна
  9. Лобачова Олександра Михайлівна
  10. Науменко Дар’я Максимівна
  11. Новікова Ярослава Максимівна
  12. Паршакова Аніта Олексіївна
  13. Потик Григорій Ігорович
  14. Сидорчук Поліна Дмитрівна
  15. Скляр Софія Вадимівна
  16. Соболєва Єлизавета Андріївна
  17. Таловиря Марія Тарасівна
  18. Хімчик Варвара Віталіївна
  19. Шатна Вікторія Максимівна
  20. Шевченко Анастасія Євгеніївна
  21. Шрайбман  Єва  Олександрівна

9-Б клас

  1. Вовченко Владислава Валеріївна
  2. Волошина Олександра Ігорівна
  3. Гришнякова Катерина Антонівна
  4. Гураш Валерій Сергійович
  5. Іванченко Даниїл Сергійович
  6. Калініна Олена Олександрівна
  7. Кисельов Тимофій Ігорович
  8. Кошляк Катерина Владиславівна
  9. Линник Анастасія Миколаїівна
  10. Мазур  Єлизавета  Андріївна
  1. Мояк Катерина Павлівна
  2. Оліфірова Поліна Артемівна
  3. Петенко Крістіна Олександрівна
  4. Піцик Софія Володимирівна
  5. Соніч Вероніка Олегівна
  6. Тютюнник Марія Олексіївна
  7. Шестопалова Ліана Леонідівна
  8. Шкадовська Єлизавета Денисівна
  9. Юдін Єгор Віталійович
  10. Юдін  Олександр  Дмитрович

9-В клас

  1. Антонова Віра Андріївна
  2. Ахмедова Арзу Наджаф кизи
  3. Бабенко Надія Сергіївна
  4. Бондаренко Надія Ігорівна
  5. Будяк Давид Ігорович
  6. Горбань Данило Юрійович
  7. Дороган Максим Віталійович
  8. Дубік Владислава Ярославівна
  9. Івачова Софія Олександрівна
  10. Кондрашова Єва Костянтинівна
  11. Мала Ірина Валеріївна
  12. Міляховська Аліса Олександрівна
  13. Морозова Надія Олегівна
  14. Павлик Ярослав Олександрович
  15. Парусова Марія Олегівна
  16. Пашков Олександр Андрійович
  17. Раджапова Олександра Сергіївна
  18. Ремезок Марія Юріївна
  19. Ролдугіна Марія Олексіївна
  20. Сенюк  Олена  Тарасівна

10-А клас

  1. Андрющенко Олексій Сергійович
  2. Батраченко Таїсія Іванівна
  3. Биданцев Владислав Романович
  4. Борисов Олександр Павлович
  5. Бугайов Борис Тарасович
  6. Вальчук Дар’я Сергіївна
  7. Гонсіровська Богдана Сергіївна
  8. Грищенко Катерина Артемівна
  9. Живова Ксенія Костянтинівна
  10. Забула Ніколь Максимівна
  11. Кияненко Захар Ілліч
  12. Коваленко Андрій Олегович
  13. Коваленко Вероніка Сергіївна
  14. Коляда Валерія Андріївна
  15. Коняшина Аліна Олександрівна
  16. Панаскін Олександр Олександрович
  17. Перепічай Дана Юріївна
  18. Петерс Вікторія Вікторівна
  19. Піонтковський Андрій Всеволодович
  20. Потіна Єва Олександрівна
  21. Сохацька Єва Костянтинівна
  22. Федорєєва Діана Романівна
  23. Шишова Анастасія Валеріївна
  24. Яблуновська  Анна  Володимирівна

10-Б клас

  1. Боровик Катерина Володимирівна
  2. Бутко Олександр Володимирович
  3. Гололоб Ілля Андрійович
  4. Житник Єлизавета Євгенівна
  5. Заспенко Аріна Андріївна
  6. Карпова Вікторія Вадимівна
  7. Кожухов Данило Олексійович
  8. Кононенко Яна Валентинівна
  9. Корчуганова Анастасія Сергіївна
  10. Лазарева Анастасія Вікторівна
  11. Левченко Роман Михайлович
  12. Литвин Вікторія Олексіївна
  13. Мазур Маргарита Сергіївна
  14. Марагулян Меланія Зохрапівна
  15. Марун Мирослав Володимирович
  16. Мирошниченко Валерія Максимівна
  17. Новицька Єлизавета Михайлівна
  18. Очигава Дар’я Емзарівна
  19. Поповіченко Марко Вадимович
  20. Савельєва Дар’я Юріївна
  21. Сіроух Софія Сергіївна
  22. Троцька Яна Олександрівна
  23. Фатєєв  Ілля  Сергійович

11-А клас

  1. Безугла Вікторія Віталіївна
  2. Бондаренко Марина Юріївна
  3. Бондаренко Олена Сергіївна
  4. Волкова Людмила Денисівна
  5. Гавриленко Кирило Олексійович
  6. Гойчук Мирослав Вікторович
  7. Демченко Ілля Сергійович
  8. Деребій Іван Сергійович
  9. Дубина Дмитрій Володимирович
  10. Захарова Дарія Олександрівна
  11. Земляна Тетяна Віталіївна
  12. Кваснікова Валерія Ігорівна
  13. Лазоренко Мілена Олегівна
  14. Медведєва Надія Михайлівна
  15. Нікітіна Таїсія Дмитрівна
  16. Сьомін Михайло Павлович
  17. Хохлов Ярослав Едуардович
  18. Черних Соф’я Олегівна
  19. Шевцова  Ольга  Вадимівна

11-Б клас

  1. Буткевич Марія Іванівна
  2. Горзов Софія Петрівна
  3. Грищенко Костянтин Іванович
  4. Данілевський Владислав Сергійович
  5. Дробна Марина Володимирівна
  6. Жушман Ілля Володимирович
  7. Лобач Анна Сергіївна
  8. Навальна Софія Вікторівна
  9. Ноздренко Роман Іванович
  10. Парусова Ганна Олегівна
  11. Радевич Дар’я Андріївна
  12. Саід Біляль Імад
  13. Сімковський Станіслав Романович
  14. Смирна Валерія Едуардівна
  15. Сорока Анастасія Миколаївна
  16. Чорнодуб Максим Анатолійович
  17. Чухно Олексій Павлович
  18. Шатковський Дмитро Олександрович
  19. Шиханцова  Вікторія  Владиславівна

11-В клас

  1. Агафонов Денис Максимович
  2. Бережна Сніжана Олександрівна
  3. Білий Данило Георгійович
  4. Бондарчук Дарина Вікторівна
  5. Голик Михайло Володимирович
  6. Єгорочкіна Валерія Віталіївна
  7. Завгородній Федір Анатолійович
  8. Кас’ян Михайло Валерійович
  9. Кузнецова Анастасія Сергіївна
  10. Кузьменко Анастасія Віталіївна
  11. Луценко Катерина Олегівна
  12. Мироненко Олександр Дмитрович
  13. Окуневич Єгор Едурдович
  14. Олійник Микита Миколайович
  15. Романенко Артем Максимович
  16. Сафонова Ауріка Владиславівна
  17. Хохлова Катерина Юріївна
  18. Цуркаленко Аліна Андріївна
  19. Шипуліна Карина Дмитрівна
  20. Яремчук  Марія  Олександрівна